Chladicí podložka pod notebook, 6 podsvícených ventilátorů, 2000 RPM, SAVIO COS-01
Kód: CHLSAVPOD0001Detailní popis produktu
Chladicí podložka pod notebook, 6 podsvícených ventilátorů, 2000 RPM, SAVIO COS-01| Typ zdroje | USB |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Barva | Černá |
| Materiál | Kov, Plast |
| Osvětlení | Ano |
| Barva podsvětlení | Červená |
| Hloubka | 245 mm |
| Šířka | 390 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hmotnost | 910 g |
| USB verze | 2.0 |
| Rozhraní | USB |
| Počet portů USB | 2 |
| Úhel náklonu | 0 - 60° |
| Rychlost otáčení (max) | 2000 ot/min |
| Maximální velikost obrazovky | 43,9 cm (17.3") |
| Ovládání rychlosti ventilátoru | Ano |
| Průměr větráku | 7 cm |
| Varování | Ujistěte se, že je stojan stabilní a nemá nepříznivý vliv na chlazení notebooku., Podstavec nepřetěžujte tím, že na něj budete pokládat příliš těžké předměty., Uchovávejte výrobek mimo dosah tepla a otevřeného ohně. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stands for notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901986047575 |
| Typ zdroje: | USB |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Osvětlení: | Ano |
| Barva podsvětlení: | Červená |
| Hloubka: | 245 mm |
| Šířka: | 390 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Hmotnost: | 910 g |
| USB verze: | 2.0 |
| Rozhraní: | USB |
| Počet portů USB: | 2 |
| Úhel náklonu: | 0 - 60° |
| Rychlost otáčení (max): | 2000 ot/min |
| Maximální velikost obrazovky: | 43,9 cm (17.3") |
| Ovládání rychlosti ventilátoru: | Ano |
| Průměr větráku: | 7 cm |
| Varování: | Ujistěte se, že je stojan stabilní a nemá nepříznivý vliv na chlazení notebooku., Podstavec nepřetěžujte tím, že na něj budete pokládat příliš těžké předměty., Uchovávejte výrobek mimo dosah tepla a otevřeného ohně. |
