WiiM Pro Plus - síťový přehrávač
Kód: OAVWIIMUL0003Detailní popis produktu
WiiM Pro Plus - síťový přehrávač| Počet jader procesoru | 4 |
| Architektura profesoru | ARM Cortex-A53 |
| Ethernet | Ano |
| Barva | Černá |
| Kontrolka LED | Ano |
| Odstup signálu od šumu | 121 dB |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC, AIFF, FLAC, WAV, ALAC, WMA, OGG, MP3, APE |
| Rozlišení zvukových bitů | 16 bitů / 24 bitů / 32 bitů |
| Hmotnost | 330 g |
| Hloubka | 140 mm |
| Šířka | 140 mm |
| Výška | 42 mm |
| Qplay | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Spotify Connect | Ano |
| Tidal Connect | Ano |
| Trigger output | 1 |
| Koaxiální výstup | 1 |
| Optický vstup SPDIF | 1 |
| Bluetooth | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Optický výstup SPDIF | 1 |
| Vstup RCA | 2 |
| Cinch audio výstupy | 2 |
| USB Power Delivery | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Obsah balení | Zdroj napájení, Kabel RCA, Uživatelský manuál, Optický toslink kabel x 1, Síťový přehrávač x 1, Kabel USB typu C x 1 |
| Varování | Neotevírejte kryt zařízení., Zařízení by mělo být skladováno mimo dosah malých dětí., Nevystavujte vysokým teplotám nebo vlhkosti. |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Network media players |
|---|---|
| EAN: | 602581806073 |
| Počet jader procesoru: | 4 |
| Architektura profesoru: | ARM Cortex-A53 |
| Ethernet: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Kontrolka LED: | Ano |
| Odstup signálu od šumu: | 121 dB |
| Podporované formáty zvukových souborů: | AAC, AIFF, FLAC, WAV, ALAC, WMA, OGG, MP3, APE |
| Rozlišení zvukových bitů: | 16 bitů / 24 bitů / 32 bitů |
| Hmotnost: | 330 g |
| Hloubka: | 140 mm |
| Šířka: | 140 mm |
| Výška: | 42 mm |
| Qplay: | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon: | Ano |
| Spotify Connect: | Ano |
| Tidal Connect: | Ano |
| Trigger output: | 1 |
| Koaxiální výstup: | 1 |
| Optický vstup SPDIF: | 1 |
| Bluetooth: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Počet portů USB typu C: | 1 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Optický výstup SPDIF: | 1 |
| Vstup RCA: | 2 |
| Cinch audio výstupy: | 2 |
| USB Power Delivery: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Obsah balení: | Zdroj napájení, Kabel RCA, Uživatelský manuál, Optický toslink kabel x 1, Síťový přehrávač x 1, Kabel USB typu C x 1 |
| Varování: | Neotevírejte kryt zařízení., Zařízení by mělo být skladováno mimo dosah malých dětí., Nevystavujte vysokým teplotám nebo vlhkosti. |
| Zabudovaný mikrofon: | Ano |
