WiiM Mini - síťový přehrávač
Kód: OAVWIIMUL0001Detailní popis produktu
WiiM Mini - síťový přehrávač| Architektura profesoru | ARM Cortex A7 |
| Počet jader procesoru | 2 |
| Barva | Černá |
| Kontrolka LED | Ano |
| Rozlišení zvukových bitů | 24 bitů |
| Hmotnost | 40 g |
| Hloubka | 69 mm |
| Výška | 24 mm |
| Šířka | 69 mm |
| Tidal Connect | Ano |
| Kompatibilní s Apple Siri | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Spotify Connect | Ano |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| Vstup AUX | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Výstup AUX | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Optický výstup SPDIF | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Počet portů USB | 1 |
| Wi-Fi | Ano |
| Obsah balení | Zdroj napájení, Kabel 3,5 mm jack na RCA x 1, Kabel USB typu C x 1, Optický toslink kabel x 1, Audio kabel 1x, Síťový přehrávač x 1 |
| Varování | Zařízení by mělo být skladováno mimo dosah malých dětí., Neotevírejte kryt zařízení., Nevystavujte vysokým teplotám nebo vlhkosti. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Network media players |
|---|---|
| EAN: | 195893478101 |
| Architektura profesoru: | ARM Cortex A7 |
| Počet jader procesoru: | 2 |
| Barva: | Černá |
| Kontrolka LED: | Ano |
| Rozlišení zvukových bitů: | 24 bitů |
| Hmotnost: | 40 g |
| Hloubka: | 69 mm |
| Výška: | 24 mm |
| Šířka: | 69 mm |
| Tidal Connect: | Ano |
| Kompatibilní s Apple Siri: | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon: | Ano |
| Spotify Connect: | Ano |
| Počet portů USB typu C: | 1 |
| Vstup AUX: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Výstup AUX: | Ano |
| Připojení na síť Ethernet: | Ne |
| Optický výstup SPDIF: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.2 |
| Počet portů USB: | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Obsah balení: | Zdroj napájení, Kabel 3,5 mm jack na RCA x 1, Kabel USB typu C x 1, Optický toslink kabel x 1, Audio kabel 1x, Síťový přehrávač x 1 |
| Varování: | Zařízení by mělo být skladováno mimo dosah malých dětí., Neotevírejte kryt zařízení., Nevystavujte vysokým teplotám nebo vlhkosti. |
