TP-Link UE300 síťová karta Ethernet 1000 Mbit/s
Kód: KSITPLUSB0003Detailní popis produktu
TP-Link UE300 síťová karta Ethernet 1000 Mbit/s| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 100, 10, 1000 Mbit/s |
| Wi-Fi | Ne |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Technologie kabeláže | 10/100/1000BaseT(X) |
| Typ rozhraní Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Maximální přenosová rychlost | 1000 Mbit/s |
| Síťové standardy | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab |
| Napájení z USB | Ano |
| Barva | Bílá |
| Čipset | Realtek RTL8153 |
| Plug and Play | Ano |
| LED indikátory | Ano |
| Interní | Ne |
| Šířka | 71 mm |
| Výška | 16,2 mm |
| Hloubka | 26 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows XP Home x64, Windows 10 Education x64, Windows 7 Ultimate, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Ultimate, Windows XP Professional x64, Windows Vista Business x64, Windows Vista Home Basic, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows Vista, Windows 7 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Premium, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Premium x64, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 7 Starter, Windows XP Professional, Windows 8.1 x64, Windows 8 Enterprise, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows Vista x64, Windows Vista Business, Windows Vista Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 10 Pro x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows XP, Windows 10 IOT Core |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Šířka balení | 183 mm |
| Hloubka balení | 85 mm |
| Hmotnost včetně balení | 60 g |
| Výška balení | 16 mm |
| Technologie propojení | Kabel |
| Formát konektoru USB | Přímý |
| Rozhraní | USB, Ethernet |
| USB verze | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Počet portů USB | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| Varování | Zařízení není vodotěsné – vyhněte se kontaktu s vodou., Neotevírejte kryt zařízení., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Network cards USB |
|---|---|
| EAN: | 6935364091743 |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet: | 100, 10, 1000 Mbit/s |
| Wi-Fi: | Ne |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Technologie kabeláže: | 10/100/1000BaseT(X) |
| Typ rozhraní Ethernetu: | Gigabit Ethernet |
| Maximální přenosová rychlost: | 1000 Mbit/s |
| Síťové standardy: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab |
| Napájení z USB: | Ano |
| Barva: | Bílá |
| Čipset: | Realtek RTL8153 |
| Plug and Play: | Ano |
| LED indikátory: | Ano |
| Interní: | Ne |
| Šířka: | 71 mm |
| Výška: | 16,2 mm |
| Hloubka: | 26 mm |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows XP Home x64, Windows 10 Education x64, Windows 7 Ultimate, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Ultimate, Windows XP Professional x64, Windows Vista Business x64, Windows Vista Home Basic, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows Vista, Windows 7 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Premium, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Premium x64, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 7 Starter, Windows XP Professional, Windows 8.1 x64, Windows 8 Enterprise, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows Vista x64, Windows Vista Business, Windows Vista Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 10 Pro x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows XP, Windows 10 IOT Core |
| Podporované operační systémy Linux: | Ano |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Šířka balení: | 183 mm |
| Hloubka balení: | 85 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 60 g |
| Výška balení: | 16 mm |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Formát konektoru USB: | Přímý |
| Rozhraní: | USB, Ethernet |
| USB verze: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Počet portů USB: | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Stručný návod k instalaci: | Ano |
| Kód harmonizovaného systému: | 85176990 |
| Varování: | Zařízení není vodotěsné – vyhněte se kontaktu s vodou., Neotevírejte kryt zařízení., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
