TP-Link Archer T3U WLAN 867 Mbit/s
Kód: KSITPLUSB0011Detailní popis produktu
TP-Link Archer T3U WLAN 867 Mbit/s| Podporované rychlosti WLAN | 400, 300 Mbit/s, 11, 54, 867 |
| Šifrování/zabezpečení | WPA2, 128-bit WEP, WPA-PSK, WPA, 64-bit WEP, WPA2-PSK |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g |
| Frekvenční rozsah | 2,4 - 5 GHz |
| Wi-Fi | Ano |
| Modulace | DQPSK, 64-QAM, CCK, DBPSK, 16-QAM, OFDM, 256-QAM |
| Wi-fi pásmo | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Síťové standardy | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac |
| Maximální přenosová rychlost | 867 Mbit/s |
| MU-MIMO | Ano |
| Napájení z USB | Ano |
| Konstrukce antény | Vnitřní |
| Vysílací výkon (CE) | 23 dbm |
| Typ směru antény | Všesměrový |
| Anténa | Ano |
| LED indikátory | Status |
| Barva | Černá |
| Vysílací výkon (FCC) | 23 dbm |
| Komponent pro | PC/Laptop |
| Režimy fungování | Režim infrastruktury |
| Interní | Ne |
| Hloubka | 19,7 mm |
| Výška | 10,3 mm |
| Šířka | 40,5 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 8 Enterprise, Windows 7 Starter, Windows XP Professional, Windows 8.1 x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 11, Windows 11 Home, Windows 7, Windows XP Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 x64, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows XP, Windows 7 Starter x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 11 Pro, Windows 7 Professional, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 10 Enterprise, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 11 x64, Windows 11 Enterprise, Windows XP Professional x64, Windows XP Home x64, Windows 10 Education x64, Windows 11 Enterprise x64 |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Šířka balení | 138 mm |
| Výška balení | 30 mm |
| Hloubka balení | 128 mm |
| Hmotnost včetně balení | 90 g |
| Certifikáty shody | Federální komunikační komise (FCC), CE, RoHS |
| Rozhraní | WLAN, USB |
| Počet portů USB | 1 |
| USB verze | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Technologie propojení | Kabel |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| Zdrojové CD | Ano |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Neotevírejte kryt zařízení., Zařízení není vodotěsné – vyhněte se kontaktu s vodou. |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Network cards USB |
|---|---|
| EAN: | 6935364083830 |
| Podporované rychlosti WLAN: | 400, 300 Mbit/s, 11, 54, 867 |
| Šifrování/zabezpečení: | WPA2, 128-bit WEP, WPA-PSK, WPA, 64-bit WEP, WPA2-PSK |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g |
| Frekvenční rozsah: | 2,4 - 5 GHz |
| Wi-Fi: | Ano |
| Modulace: | DQPSK, 64-QAM, CCK, DBPSK, 16-QAM, OFDM, 256-QAM |
| Wi-fi pásmo: | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Síťové standardy: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac |
| Maximální přenosová rychlost: | 867 Mbit/s |
| MU-MIMO: | Ano |
| Napájení z USB: | Ano |
| Konstrukce antény: | Vnitřní |
| Vysílací výkon (CE): | 23 dbm |
| Typ směru antény: | Všesměrový |
| Anténa: | Ano |
| LED indikátory: | Status |
| Barva: | Černá |
| Vysílací výkon (FCC): | 23 dbm |
| Komponent pro: | PC/Laptop |
| Režimy fungování: | Režim infrastruktury |
| Interní: | Ne |
| Hloubka: | 19,7 mm |
| Výška: | 10,3 mm |
| Šířka: | 40,5 mm |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 8 Enterprise, Windows 7 Starter, Windows XP Professional, Windows 8.1 x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 11, Windows 11 Home, Windows 7, Windows XP Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 x64, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows XP, Windows 7 Starter x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 11 Pro, Windows 7 Professional, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 10 Enterprise, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 11 x64, Windows 11 Enterprise, Windows XP Professional x64, Windows XP Home x64, Windows 10 Education x64, Windows 11 Enterprise x64 |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Šířka balení: | 138 mm |
| Výška balení: | 30 mm |
| Hloubka balení: | 128 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 90 g |
| Certifikáty shody: | Federální komunikační komise (FCC), CE, RoHS |
| Rozhraní: | WLAN, USB |
| Počet portů USB: | 1 |
| USB verze: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 90% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 5 - 90% |
| Stručný návod k instalaci: | Ano |
| Zdrojové CD: | Ano |
| Kód harmonizovaného systému: | 85176990 |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Neotevírejte kryt zařízení., Zařízení není vodotěsné – vyhněte se kontaktu s vodou. |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti: | Ano |
