TP-Link TX401 síťová karta Interní Ethernet 10000 Mbit/s
Kód: KSITPLPCI0001Detailní popis produktu
TP-Link TX401 síťová karta Interní Ethernet 10000 Mbit/s| Typ rozhraní Ethernetu | 10 Gigabit Ethernet, 5 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Síťové standardy | IEEE 802.3, IEEE 802.3x, IEEE 802.3u, IEEE 802.3az, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3an, IEEE 802.3bz |
| Maximální přenosová rychlost | 10000 Mbit/s |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 5000 Mbit/s, 2500, 1000, 10000 Mbit/s, 100 Mbit/s |
| Komponent pro | PC |
| LED indikátory | Aktivita, Připojení |
| Interní | Ano |
| Barva | Červená |
| Výška | 21,5 mm |
| Hloubka | 98,2 mm |
| Šířka | 120,8 mm |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Podporované serverové operační systémy | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2019, Windows Server 2016 |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 x64, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 8 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 10 Education x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Starter, Windows 8.1 x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64 |
| Šířka balení | 200 mm |
| Hmotnost včetně balení | 300 g |
| Výška balení | 44 mm |
| Hloubka balení | 150 mm |
| Certifikáty shody | Federální komunikační komise (FCC), RoHS, CE |
| Verze PCI | 3.0 |
| Rozhraní | Ethernet, PCI Express |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Technologie propojení | Kabel |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| Včetně montážních držáků | Ano |
| Dodávané kabely | LAN (RJ-45) |
| Zdrojové CD | Ano |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| Varování | Dodržujte místní předpisy pro likvidaci elektronického odpadu. |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Network cards PCI |
|---|---|
| EAN: | 6935364072827 |
| Typ rozhraní Ethernetu: | 10 Gigabit Ethernet, 5 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Síťové standardy: | IEEE 802.3, IEEE 802.3x, IEEE 802.3u, IEEE 802.3az, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3an, IEEE 802.3bz |
| Maximální přenosová rychlost: | 10000 Mbit/s |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet: | 5000 Mbit/s, 2500, 1000, 10000 Mbit/s, 100 Mbit/s |
| Komponent pro: | PC |
| LED indikátory: | Aktivita, Připojení |
| Interní: | Ano |
| Barva: | Červená |
| Výška: | 21,5 mm |
| Hloubka: | 98,2 mm |
| Šířka: | 120,8 mm |
| Podporované operační systémy Linux: | Ano |
| Podporované serverové operační systémy: | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2019, Windows Server 2016 |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 x64, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 8 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 10 Education x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Starter, Windows 8.1 x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64 |
| Šířka balení: | 200 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 300 g |
| Výška balení: | 44 mm |
| Hloubka balení: | 150 mm |
| Certifikáty shody: | Federální komunikační komise (FCC), RoHS, CE |
| Verze PCI: | 3.0 |
| Rozhraní: | Ethernet, PCI Express |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 5 - 90% |
| Stručný návod k instalaci: | Ano |
| Včetně montážních držáků: | Ano |
| Dodávané kabely: | LAN (RJ-45) |
| Zdrojové CD: | Ano |
| Kód harmonizovaného systému: | 85176990 |
| Varování: | Dodržujte místní předpisy pro likvidaci elektronického odpadu. |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti: | Ano |
