Asrock WRX90 WS EVO základní deska AMD WRX90 Socket sTR5 EEB
Kód: PLYASRSR50001Detailní popis produktu
Asrock WRX90 WS EVO základní deska AMD WRX90 Socket sTR5 EEB| Výrobce procesoru | AMD |
| Kompatibilní procesory | AMD Ryzen Threadripper 1000 Series |
| Patice procesoru | Socket sTR5 |
| Řadič LAN | Intel X710-AT2 |
| Typ rozhraní Ethernetu | 10 Gigabit Ethernet |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Wi-Fi | Ne |
| Typ základní desky | EEB |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanály/kanálů |
| Řada čipsetu základní desky | AMD |
| Čipset základní desky | AMD WRX90 |
| Zvukový čip | Realtek ALC1220 |
| Šířka | 305 mm |
| Hloubka | 330 mm |
| Počet paměťových slotů | 8 |
| Podporované frekvence paměti | 7600 |
| Typ paměťových slotů | DIMM |
| Podporované typy paměti | DDR5-SDRAM |
| Maximální vnitřní paměť | 2 TB |
| Kompatibilita s ECC | ECC |
| Varování | Nevyhazujte použité základní desky do běžného odpadu. Základní desky by měly být odvezeny do sběrného dvora pro elektronický odpad., Read the operating instructions carefully before installation., Avoid touching electronic components without proper grounding. |
| Sloty PCI Express ×16 (Gen 5.x) | 7 |
| Počet slotů M.2 (M) | 2 |
| Úrovně RAID | 10, 0, 1 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, SATA III |
| Podpora RAID | Ano |
| Typ BIOSu | EFI AMI |
| Počet COM konektorů | 1 |
| Počet konektorů SATA III | 4 |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Konektor ventilátoru procesoru | Ano |
| Konektory USB 3.2 Gen 2×2 | 1 |
| Konektory USB 2.0 | 2 |
| Verze DisplayPortu | 1.1a |
| Port IPMI LAN (RJ-45) | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 4 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| Počet portů USB4 Gen 2×2 | 2 |
| Výstupní port S/PDIF | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 2 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Motherboards Socket-sTR5 |
|---|---|
| EAN: | 4710483945199 |
| Výrobce procesoru: | AMD |
| Kompatibilní procesory: | AMD Ryzen Threadripper 1000 Series |
| Patice procesoru: | Socket sTR5 |
| Řadič LAN: | Intel X710-AT2 |
| Typ rozhraní Ethernetu: | 10 Gigabit Ethernet |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Wi-Fi: | Ne |
| Typ základní desky: | EEB |
| Zvukové výstupní kanály: | 7.1 kanály/kanálů |
| Řada čipsetu základní desky: | AMD |
| Čipset základní desky: | AMD WRX90 |
| Zvukový čip: | Realtek ALC1220 |
| Šířka: | 305 mm |
| Hloubka: | 330 mm |
| Počet paměťových slotů: | 8 |
| Podporované frekvence paměti: | 7600 |
| Typ paměťových slotů: | DIMM |
| Podporované typy paměti: | DDR5-SDRAM |
| Maximální vnitřní paměť: | 2 TB |
| Kompatibilita s ECC: | ECC |
| Varování: | Nevyhazujte použité základní desky do běžného odpadu. Základní desky by měly být odvezeny do sběrného dvora pro elektronický odpad., Read the operating instructions carefully before installation., Avoid touching electronic components without proper grounding. |
| Sloty PCI Express ×16 (Gen 5.x): | 7 |
| Počet slotů M.2 (M): | 2 |
| Úrovně RAID: | 10, 0, 1 |
| Podporovaná rozhraní úložiště: | M.2, SATA III |
| Podpora RAID: | Ano |
| Typ BIOSu: | EFI AMI |
| Počet COM konektorů: | 1 |
| Počet konektorů SATA III: | 4 |
| Konektor ATX zdroje (24-pin): | Ano |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1): | 1 |
| Konektor ventilátoru procesoru: | Ano |
| Konektory USB 3.2 Gen 2×2: | 1 |
| Konektory USB 2.0: | 2 |
| Verze DisplayPortu: | 1.1a |
| Port IPMI LAN (RJ-45): | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A: | 4 |
| Konektor pro mikrofon (line-in): | Ano |
| Počet portů USB4 Gen 2×2: | 2 |
| Výstupní port S/PDIF: | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 2 |
| Počet připojení DisplayPorts: | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 2 |
