GIGABYTE A520M S2H základní deska AMD A520 Socket AM4 Micro ATX
Kód: PLYGIGAM40041Detailní popis produktu
GIGABYTE A520M S2H základní deska AMD A520 Socket AM4 Micro ATX| Výrobce procesoru | AMD |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem | 64 GB |
| Maximální počet SMP procesorů | 1 |
| Podporované patice procesorů | Socket AM4 |
| Kompatibilní procesory | AMD Ryzen 3000 Series |
| Patice procesoru | Socket AM4 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Typ rozhraní Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Ne |
| Řada čipsetu základní desky | AMD |
| Typ základní desky | Micro ATX |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanály/kanálů |
| Barva | Černá |
| Čipset základní desky | AMD A520 |
| Výška | 35 mm |
| Šířka | 244 mm |
| Hloubka | 205 mm |
| Hmotnost včetně balení | 740 g |
| Výška balení | 52 mm |
| Šířka balení | 265 mm |
| Hloubka balení | 235 mm |
| Záruční doba | 3 rok/roky |
| Podporované frekvence paměti | 2933, 3200, 5000, 3333, 4600, 4000, 4400, 2400, 3600, 4866, 2133, 2667 |
| Podporované typy paměti | DDR4-SDRAM |
| Typ paměťových slotů | DIMM |
| Kompatibilita s ECC | ECC a non-ECC |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Počet paměťových slotů | 2 |
| Maximální vnitřní paměť | 64 GB |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| HDCP | Ano |
| Hmotnost baterie | 3 g |
| Hmotnost lithia na baterii | 0,07 g |
| Typ baterie | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2), CR2032 |
| Počet článků baterie | 1 |
| Baterie | Ano |
| Kód harmonizovaného systému | 84733020 |
| Množství na přepravní kartonové balení | 1 kusů |
| Země původu | Čína |
| Varování | Vyhněte se přímému kontaktu s citlivými elektronickými součástmi., Likvidujte v souladu s místními předpisy pro elektroodpad., Skladujte mimo dosah vody a zdrojů vlhkosti. |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Počet slotů M.2 (M) | 1 |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
| Úrovně RAID | 0, 10, 1 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, PCI Express 3.0, SATA |
| Podpora RAID | Ano |
| Spínač výmazu BIOSu | Ano |
| Tlačítko na vymazání CMOS | Ano |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Verze DMI | 2.7 |
| Konektor ventilátoru procesoru | Ano |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Počet konektorů pro ventilátory | 2 |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Konektory USB 2.0 | 2 |
| Konektor větráku | Ano |
| Pin konektor pro RGB LED | Ano |
| Počet konektorů SATA III | 4 |
| Počet portů PS/2 | 1 |
| Počet DVI-D portů | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet VGA portů | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 4 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Motherboards Socket-AM4 |
|---|---|
| EAN: | 4719331809720 |
| Výrobce procesoru: | AMD |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem: | 64 GB |
| Maximální počet SMP procesorů: | 1 |
| Podporované patice procesorů: | Socket AM4 |
| Kompatibilní procesory: | AMD Ryzen 3000 Series |
| Patice procesoru: | Socket AM4 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Typ rozhraní Ethernetu: | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi: | Ne |
| Řada čipsetu základní desky: | AMD |
| Typ základní desky: | Micro ATX |
| Zvukové výstupní kanály: | 7.1 kanály/kanálů |
| Barva: | Černá |
| Čipset základní desky: | AMD A520 |
| Výška: | 35 mm |
| Šířka: | 244 mm |
| Hloubka: | 205 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 740 g |
| Výška balení: | 52 mm |
| Šířka balení: | 265 mm |
| Hloubka balení: | 235 mm |
| Záruční doba: | 3 rok/roky |
| Podporované frekvence paměti: | 2933, 3200, 5000, 3333, 4600, 4000, 4400, 2400, 3600, 4866, 2133, 2667 |
| Podporované typy paměti: | DDR4-SDRAM |
| Typ paměťových slotů: | DIMM |
| Kompatibilita s ECC: | ECC a non-ECC |
| Podpora paměťových kanálů: | 2 kanály |
| Počet paměťových slotů: | 2 |
| Maximální vnitřní paměť: | 64 GB |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ne |
| HDCP: | Ano |
| Hmotnost baterie: | 3 g |
| Hmotnost lithia na baterii: | 0,07 g |
| Typ baterie: | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2), CR2032 |
| Počet článků baterie: | 1 |
| Baterie: | Ano |
| Kód harmonizovaného systému: | 84733020 |
| Množství na přepravní kartonové balení: | 1 kusů |
| Země původu: | Čína |
| Varování: | Vyhněte se přímému kontaktu s citlivými elektronickými součástmi., Likvidujte v souladu s místními předpisy pro elektroodpad., Skladujte mimo dosah vody a zdrojů vlhkosti. |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 3.x): | 1 |
| Počet slotů M.2 (M): | 1 |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 3.x): | 2 |
| Úrovně RAID: | 0, 10, 1 |
| Podporovaná rozhraní úložiště: | M.2, PCI Express 3.0, SATA |
| Podpora RAID: | Ano |
| Spínač výmazu BIOSu: | Ano |
| Tlačítko na vymazání CMOS: | Ano |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Verze DMI: | 2.7 |
| Konektor ventilátoru procesoru: | Ano |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1): | 1 |
| Počet konektorů pro ventilátory: | 2 |
| Konektor ATX zdroje (24-pin): | Ano |
| Konektory USB 2.0: | 2 |
| Konektor větráku: | Ano |
| Pin konektor pro RGB LED: | Ano |
| Počet konektorů SATA III: | 4 |
| Počet portů PS/2: | 1 |
| Počet DVI-D portů: | 1 |
| Počet portů USB 2.0: | 2 |
| Počet VGA portů: | 1 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 4 |
