ASUS ROG STRIX B550-F GAMING WIFI II AMD B550 Socket AM4 ATX
Kód: PLYASUAM40075Detailní popis produktu
ASUS ROG STRIX B550-F GAMING WIFI II AMD B550 Socket AM4 ATX| Patice procesoru | Socket AM4 |
| Maximální počet SMP procesorů | 1 |
| Podporované patice procesorů | Socket AM4 |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Kompatibilní procesory | AMD Ryzen 3000 Series |
| Typ rozhraní Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Wake-on-LAN ready | Ano |
| Řadič LAN | Intel I225-V |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, 802.11g |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanály/kanálů |
| Čipset základní desky | AMD B550 |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Řada čipsetu základní desky | AMD |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Home x64, Windows 10 |
| Typ základní desky | ATX |
| Typ zdroje | ATX |
| Barva | Černá |
| Výška | 68 mm |
| Šířka | 305 mm |
| Hloubka | 244 mm |
| Hmotnost | 945 g |
| Kompatibilita s ECC | ECC |
| Maximální vnitřní paměť | 128 GB |
| Podporované frekvence paměti | 4000, 3866, 4600, 3600, 3000, 3466, 2133, 2666, 2800, 3200, 2400, 4133, 4400 MHz |
| Podporované typy paměti | DDR4-SDRAM |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Typ paměťových slotů | DIMM |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| Dodávané ovladače | Ano |
| Dodávané kabely | SATA |
| Kód harmonizovaného systému | 84733020 |
| Varování | Vyhněte se přímému kontaktu s citlivými elektronickými součástmi., Likvidujte v souladu s místními předpisy pro elektroodpad., Skladujte mimo dosah vody a zdrojů vlhkosti. |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Počet slotů M.2 (M) | 2 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 3.x) | 3 |
| Úrovně RAID | 0, 1, 10 |
| Počet podporovaných pevných disků | 6 |
| Podpora RAID | Ano |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, SATA III |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin) | 1 |
| EPS napájecí konektor (8pin) | Ano |
| Konektory USB 3.2 (3.1 generace 2) | 1 |
| Počet konektorů EATX zdroje | 1 |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Konektor ventilátoru procesoru | Ano |
| Konektory Thunderbolt | 1 |
| Počet konektorů pro ventilátory | 3 |
| 12V napájecí konektor | Ano |
| Konektory USB 2.0 | 2 |
| Počet konektorů SATA III | 6 |
| Pin konektor pro RGB LED | Ano |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| Výstupní port S/PDIF | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 4 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.2 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Motherboards Socket-AM4 |
|---|---|
| EAN: | 4711081453314 |
| Patice procesoru: | Socket AM4 |
| Maximální počet SMP procesorů: | 1 |
| Podporované patice procesorů: | Socket AM4 |
| Výrobce procesoru: | AMD |
| Kompatibilní procesory: | AMD Ryzen 3000 Series |
| Typ rozhraní Ethernetu: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.2 |
| Wake-on-LAN ready: | Ano |
| Řadič LAN: | Intel I225-V |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, 802.11g |
| Bluetooth: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Zvukové výstupní kanály: | 7.1 kanály/kanálů |
| Čipset základní desky: | AMD B550 |
| Typ chlazení: | Aktivní |
| Řada čipsetu základní desky: | AMD |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Home x64, Windows 10 |
| Typ základní desky: | ATX |
| Typ zdroje: | ATX |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 68 mm |
| Šířka: | 305 mm |
| Hloubka: | 244 mm |
| Hmotnost: | 945 g |
| Kompatibilita s ECC: | ECC |
| Maximální vnitřní paměť: | 128 GB |
| Podporované frekvence paměti: | 4000, 3866, 4600, 3600, 3000, 3466, 2133, 2666, 2800, 3200, 2400, 4133, 4400 MHz |
| Podporované typy paměti: | DDR4-SDRAM |
| Počet paměťových slotů: | 4 |
| Typ paměťových slotů: | DIMM |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ne |
| Podpora technologie paralelního zpracování: | Nepodporovaný |
| Dodávané ovladače: | Ano |
| Dodávané kabely: | SATA |
| Kód harmonizovaného systému: | 84733020 |
| Varování: | Vyhněte se přímému kontaktu s citlivými elektronickými součástmi., Likvidujte v souladu s místními předpisy pro elektroodpad., Skladujte mimo dosah vody a zdrojů vlhkosti. |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| Počet slotů M.2 (M): | 2 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 3.x): | 1 |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 3.x): | 3 |
| Úrovně RAID: | 0, 1, 10 |
| Počet podporovaných pevných disků: | 6 |
| Podpora RAID: | Ano |
| Podporované typy úložišť: | HDD & SSD |
| Podporovaná rozhraní úložiště: | M.2, SATA III |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin): | 1 |
| EPS napájecí konektor (8pin): | Ano |
| Konektory USB 3.2 (3.1 generace 2): | 1 |
| Počet konektorů EATX zdroje: | 1 |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1): | 1 |
| Konektor ventilátoru procesoru: | Ano |
| Konektory Thunderbolt: | 1 |
| Počet konektorů pro ventilátory: | 3 |
| 12V napájecí konektor: | Ano |
| Konektory USB 2.0: | 2 |
| Počet konektorů SATA III: | 6 |
| Pin konektor pro RGB LED: | Ano |
| Výstupy pro sluchátka: | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts: | 1 |
| Počet portů USB 2.0: | 2 |
| Konektor pro mikrofon (line-in): | Ano |
| Výstupní port S/PDIF: | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 4 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A: | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C: | 1 |
| Verze DisplayPortu: | 1.2 |
| Verze HDMI: | 2.1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
