Základní deska Asrock H610M-HVS/M.2 D5 GEN5
Kód: PLYASR1700079Detailní popis produktu
Základní deska Asrock H610M-HVS/M.2 D5 GEN5| Výrobce procesoru | Intel |
| Kompatibilní procesory | Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i7 12th Gen, Intel Core i7 14th Gen, Intel Core i7 13th Gen, Intel Core i3 14th Gen, Intel Core i9 14th Gen, Intel Core i5 12th Gen, Intel Core i9 13th Gen, Intel Core i5 14th Gen, Intel Core i9 12th Gen, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i5 13th Gen |
| Patice procesoru | LGA 1700 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Řadič LAN | Realtek 8111H |
| Typ rozhraní Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Čipset základní desky | Intel H610 |
| Typ základní desky | Micro ATX |
| Zvukový čip | Realtek ALC897 |
| Řada čipsetu základní desky | Intel |
| Šířka | 244 mm |
| Hloubka | 193 mm |
| Počet paměťových slotů | 2 |
| Podporované frekvence paměti | 4800, 5600 |
| Bez vyrovnávací paměti | Ano |
| Typ paměťových slotů | DIMM |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Maximální vnitřní paměť | 128 GB |
| Podporované typy paměti | DDR5-SDRAM |
| Verze HDCP | 2.3 |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel Iris Xe Graphics |
| HDCP | Ano |
| Dodávané kabely | SATA |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| Sloty PCI Express ×16 (Gen 5.x) | 1 |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, SATA III |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Konektor ventilátoru procesoru | Ano |
| Počet konektorů SATA III | 4 |
| Konektor detekce otevřené skříně | Ano |
| Pin konektor pro RGB LED | Ano |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Konektory USB 2.0 | 1 |
| 12V napájecí konektor | Ano |
| Konektor TPM | Ano |
| Počet konektorů pro ventilátory | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 4 |
| Počet VGA portů | 1 |
| Počet portů PS/2 | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Motherboards Socket-1700 |
|---|---|
| EAN: | 4711581492448 |
| Výrobce procesoru: | Intel |
| Kompatibilní procesory: | Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i7 12th Gen, Intel Core i7 14th Gen, Intel Core i7 13th Gen, Intel Core i3 14th Gen, Intel Core i9 14th Gen, Intel Core i5 12th Gen, Intel Core i9 13th Gen, Intel Core i5 14th Gen, Intel Core i9 12th Gen, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i5 13th Gen |
| Patice procesoru: | LGA 1700 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Řadič LAN: | Realtek 8111H |
| Typ rozhraní Ethernetu: | Gigabit Ethernet |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Čipset základní desky: | Intel H610 |
| Typ základní desky: | Micro ATX |
| Zvukový čip: | Realtek ALC897 |
| Řada čipsetu základní desky: | Intel |
| Šířka: | 244 mm |
| Hloubka: | 193 mm |
| Počet paměťových slotů: | 2 |
| Podporované frekvence paměti: | 4800, 5600 |
| Bez vyrovnávací paměti: | Ano |
| Typ paměťových slotů: | DIMM |
| Podpora paměťových kanálů: | 2 kanály |
| Maximální vnitřní paměť: | 128 GB |
| Podporované typy paměti: | DDR5-SDRAM |
| Verze HDCP: | 2.3 |
| Model grafického adaptéru na kartě: | Intel Iris Xe Graphics |
| HDCP: | Ano |
| Dodávané kabely: | SATA |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 3.x): | 1 |
| Sloty PCI Express ×16 (Gen 5.x): | 1 |
| Podporované typy úložišť: | HDD & SSD |
| Podporovaná rozhraní úložiště: | M.2, SATA III |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1): | 1 |
| Konektor ventilátoru procesoru: | Ano |
| Počet konektorů SATA III: | 4 |
| Konektor detekce otevřené skříně: | Ano |
| Pin konektor pro RGB LED: | Ano |
| Konektor ATX zdroje (24-pin): | Ano |
| Konektory USB 2.0: | 1 |
| 12V napájecí konektor: | Ano |
| Konektor TPM: | Ano |
| Počet konektorů pro ventilátory: | 1 |
| Verze DisplayPortu: | 1.4 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet portů USB 2.0: | 4 |
| Počet VGA portů: | 1 |
| Počet portů PS/2: | 1 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts: | 1 |
