GIGABYTE B760M D3HP WIFI6 základní deska Intel B760 Express LGA 1700 Micro ATX
Kód: PLYGIG1700081Detailní popis produktu
GIGABYTE B760M D3HP WIFI6 základní deska Intel B760 Express LGA 1700 Micro ATX| Patice procesoru | LGA 1700 |
| Kompatibilní procesory | Intel® Pentium® Gold, Intel Core i9 13th Gen, Intel Core i5 12th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i7 12th Gen, Intel Core i7 14th Gen, Intel Core i5 13th Gen, Intel® Celeron®, Intel Core i5 14th Gen, Intel Core i9 14th Gen, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i9 12th Gen, Intel Core i7 13th Gen, Intel Core i3 14th Gen |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Podporované patice procesorů | LGA 1700 |
| Standardy Wi-Fi | 802.11ac, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11 b/g/n |
| Řadič LAN | Realtek RTL8111H |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Model řadiče WLAN | Realtek RTL8851BE |
| Typ rozhraní Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Barva | Černá, Šedá |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Typ zdroje | ATX |
| Typ chlazení | Pasivní |
| Sledování stavu počítače | Water cooling, Ventilátor, Napětí, Teplota |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanály/kanálů |
| Zvukový čip | Realtek ALC897 |
| Čipset základní desky | Intel B760 Express |
| Řada čipsetu základní desky | Intel |
| Typ základní desky | Micro ATX |
| Šířka | 244 mm |
| Hloubka | 244 mm |
| Výška | 35 mm |
| Šířka balení | 265 mm |
| Výška balení | 54 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,2 kg |
| Hloubka balení | 265 mm |
| Záruční doba | 3 rok/roky |
| Hmotnost | 1,11 kg |
| Maximální množství interní paměti na slot | 48 GB |
| Kompatibilita s ECC | ECC a non-ECC |
| Maximální vnitřní paměť | 192 GB |
| Podporovaná rychlost taktování paměti (max.) | 5600 MHz |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Podporované typy paměti | DDR5-SDRAM |
| Podporované frekvence paměti | 5200, 5600, 4400 MHz, 4800 |
| Typ paměťových slotů | DIMM |
| Bez vyrovnávací paměti | Ano |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Maximální rozlišení | 4096 x 2304 px |
| HDCP | Ano |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| Hmotnost lithia na baterii | 0,07 g |
| Počet článků baterie | 1 |
| Hmotnost baterie | 3 g |
| Typ baterie | CR2032, Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Baterie | Ano |
| Včetně šroubů | Ano |
| Včetně antény | Ano |
| Přibalený software | Norton® Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software |
| Množství na přepravní kartonové balení | 1 kusů |
| 1. nejvyšší generace PCI Express M.2 | 4.0 |
| 2. nejvyšší generace PCI Express M.2 | 4.0 |
| 2. největší velikost klíče M.2 | 2280 |
| 1. největší velikost klíče M.2 | 2280 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
| Počet slotů M.2 (M) | 2 |
| Podpora RAID | Ano |
| Úrovně RAID | 1, 0, 5, 10 |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Počet podporovaných pevných disků | 4 |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 3 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| Verze DMI | 2.7 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Spínač výmazu BIOSu | Ano |
| Počet napájecích konektorů EPS (osmipinové) | 1 |
| Počet konektorů ventilátoru CPU | 1 |
| Počet RGB LED konektorů | 2 |
| Konektor předního panelu | Ano |
| Konektor TPM | Ano |
| S/PDIF výstupní konektor | Ano |
| Počet konektorů pro ventilátory | 3 |
| Konektor ventilátoru procesoru | Ano |
| EPS napájecí konektor (8pin) | Ano |
| Paralelní konektor | Ano |
| Pin konektor pro RGB LED | Ano |
| 12V napájecí konektor | Ano |
| Audiokonektor na předním panelu | Ano |
| Záhlaví sériového portu | 1 |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Počet konektorů SATA III | 4 |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Konektory USB 2.0 | 2 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Anténní jack WiFi-AP | 2 |
| Line-in | Ano |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 3 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Počet VGA portů | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů PS/2 | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.2 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Motherboards Socket-1700 |
|---|---|
| EAN: | 4719331867638 |
| Patice procesoru: | LGA 1700 |
| Kompatibilní procesory: | Intel® Pentium® Gold, Intel Core i9 13th Gen, Intel Core i5 12th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i7 12th Gen, Intel Core i7 14th Gen, Intel Core i5 13th Gen, Intel® Celeron®, Intel Core i5 14th Gen, Intel Core i9 14th Gen, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i9 12th Gen, Intel Core i7 13th Gen, Intel Core i3 14th Gen |
| Výrobce procesoru: | Intel |
| Podporované patice procesorů: | LGA 1700 |
| Standardy Wi-Fi: | 802.11ac, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11 b/g/n |
| Řadič LAN: | Realtek RTL8111H |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Model řadiče WLAN: | Realtek RTL8851BE |
| Typ rozhraní Ethernetu: | Gigabit Ethernet |
| Barva: | Černá, Šedá |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Typ zdroje: | ATX |
| Typ chlazení: | Pasivní |
| Sledování stavu počítače: | Water cooling, Ventilátor, Napětí, Teplota |
| Zvukové výstupní kanály: | 7.1 kanály/kanálů |
| Zvukový čip: | Realtek ALC897 |
| Čipset základní desky: | Intel B760 Express |
| Řada čipsetu základní desky: | Intel |
| Typ základní desky: | Micro ATX |
| Šířka: | 244 mm |
| Hloubka: | 244 mm |
| Výška: | 35 mm |
| Šířka balení: | 265 mm |
| Výška balení: | 54 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 1,2 kg |
| Hloubka balení: | 265 mm |
| Záruční doba: | 3 rok/roky |
| Hmotnost: | 1,11 kg |
| Maximální množství interní paměti na slot: | 48 GB |
| Kompatibilita s ECC: | ECC a non-ECC |
| Maximální vnitřní paměť: | 192 GB |
| Podporovaná rychlost taktování paměti (max.): | 5600 MHz |
| Podpora paměťových kanálů: | 2 kanály |
| Podporované typy paměti: | DDR5-SDRAM |
| Podporované frekvence paměti: | 5200, 5600, 4400 MHz, 4800 |
| Typ paměťových slotů: | DIMM |
| Bez vyrovnávací paměti: | Ano |
| Počet paměťových slotů: | 4 |
| Maximální rozlišení: | 4096 x 2304 px |
| HDCP: | Ano |
| Verze DirectX: | 12.0 |
| Podpora technologie paralelního zpracování: | Nepodporovaný |
| Hmotnost lithia na baterii: | 0,07 g |
| Počet článků baterie: | 1 |
| Hmotnost baterie: | 3 g |
| Typ baterie: | CR2032, Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Baterie: | Ano |
| Včetně šroubů: | Ano |
| Včetně antény: | Ano |
| Přibalený software: | Norton® Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software |
| Množství na přepravní kartonové balení: | 1 kusů |
| 1. nejvyšší generace PCI Express M.2: | 4.0 |
| 2. nejvyšší generace PCI Express M.2: | 4.0 |
| 2. největší velikost klíče M.2: | 2280 |
| 1. největší velikost klíče M.2: | 2280 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 3.x): | 2 |
| Počet slotů M.2 (M): | 2 |
| Podpora RAID: | Ano |
| Úrovně RAID: | 1, 0, 5, 10 |
| Podporované typy úložišť: | HDD & SSD |
| Počet podporovaných pevných disků: | 4 |
| Počet podporovaných úložných jednotek: | 3 |
| Podporovaná rozhraní úložiště: | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| Verze DMI: | 2.7 |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Spínač výmazu BIOSu: | Ano |
| Počet napájecích konektorů EPS (osmipinové): | 1 |
| Počet konektorů ventilátoru CPU: | 1 |
| Počet RGB LED konektorů: | 2 |
| Konektor předního panelu: | Ano |
| Konektor TPM: | Ano |
| S/PDIF výstupní konektor: | Ano |
| Počet konektorů pro ventilátory: | 3 |
| Konektor ventilátoru procesoru: | Ano |
| EPS napájecí konektor (8pin): | Ano |
| Paralelní konektor: | Ano |
| Pin konektor pro RGB LED: | Ano |
| 12V napájecí konektor: | Ano |
| Audiokonektor na předním panelu: | Ano |
| Záhlaví sériového portu: | 1 |
| Konektor ATX zdroje (24-pin): | Ano |
| Počet konektorů SATA III: | 4 |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1): | 2 |
| Konektory USB 2.0: | 2 |
| Počet připojení DisplayPorts: | 1 |
| Anténní jack WiFi-AP: | 2 |
| Line-in: | Ano |
| Konektor pro mikrofon (line-in): | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 3 |
| Verze HDMI: | 2.1 |
| Počet VGA portů: | 1 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet portů USB 2.0: | 2 |
| Výstupy pro sluchátka: | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet portů PS/2: | 1 |
| Verze DisplayPortu: | 1.2 |
