Gigabyte B760 DS3H GEN5 - základní deska 1700 ATX
Kód: PLYGIG1700086Detailní popis produktu
Gigabyte B760 DS3H GEN5 - základní deska 1700 ATX| Patice procesoru | LGA 1700 |
| Kompatibilní procesory | Intel Core i9 14th Gen, Intel Core i9 13th Gen, Intel® Celeron®, Intel Core i5 14th Gen, Intel Core i9 12th Gen, Intel® Pentium® Gold, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i7 12th Gen, Intel Core i7 14th Gen, Intel Core i5 12th Gen, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i7 13th Gen, Intel Core i3 14th Gen, Intel Core i5 13th Gen |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Podporované patice procesorů | LGA 1700 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Typ rozhraní Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Řadič LAN | Realtek RTL8111H |
| Wi-Fi | Ne |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanály/kanálů |
| Typ chlazení | Pasivní |
| Čipset základní desky | Intel B760 Express |
| Řada čipsetu základní desky | Intel |
| Typ základní desky | ATX |
| Sledování stavu počítače | Teplota, Water cooling, Ventilátor, Napětí |
| Typ zdroje | ATX |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Zvukový čip | Realtek ALC897 |
| Barva | Tmavě hnědá |
| Šířka | 305 mm |
| Výška | 35 mm |
| Hloubka | 244 mm |
| Výška balení | 80 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,5 kg |
| Šířka balení | 335 mm |
| Hloubka balení | 270 mm |
| Záruční doba | 3 rok/roky |
| Hmotnost | 1,32 kg |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Maximální vnitřní paměť | 256 GB |
| Typ paměťových slotů | DIMM |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Podporované frekvence paměti | 5200, 5600, 4800, 4400 MHz |
| Bez vyrovnávací paměti | Ano |
| Podporovaná rychlost taktování paměti (max.) | 5600 MHz |
| Podporované typy paměti | DDR5-SDRAM |
| Maximální množství interní paměti na slot | 64 GB |
| Kompatibilita s ECC | ECC a non-ECC |
| Maximální rozlišení | 4096 x 2304 px |
| HDCP | Ano |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| Typ baterie | CR2032, Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Hmotnost baterie | 3 g |
| Hmotnost lithia na baterii | 0,07 g |
| Počet článků baterie | 1 |
| Včetně šroubů | Ano |
| Baterie | Ano |
| Přibalený software | Norton® Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software |
| Množství na přepravní kartonové balení | 1 kusů |
| Země původu | Čína |
| Počet slotů M.2 (M) | 2 |
| Sloty PCI Express ×16 (Gen 5.x) | 1 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 3.x) | 4 |
| 1. největší velikost klíče M.2 | 2280 |
| 1. nejvyšší generace PCI Express M.2 | 4.0 |
| 2. největší velikost klíče M.2 | 2280 |
| 2. nejvyšší generace PCI Express M.2 | 4.0 |
| Úrovně RAID | 0, 10, 5, 1 |
| Počet podporovaných pevných disků | 4 |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 6 |
| Podpora RAID | Ano |
| Verze DMI | 2.7 |
| Spínač výmazu BIOSu | Ano |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Počet konektorů SATA III | 4 |
| Konektor předního panelu | Ano |
| Počet konektorů pro ventilátory | 4 |
| EPS napájecí konektor (8pin) | Ano |
| Konektor TPM | Ano |
| Pin konektor pro RGB LED | Ano |
| Záhlaví sériového portu | 1 |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| S/PDIF výstupní konektor | Ano |
| Konektor ventilátoru procesoru | Ano |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| 12V napájecí konektor | Ano |
| Konektory USB 2.0 | 2 |
| Audiokonektor na předním panelu | Ano |
| Počet RGB LED konektorů | 4 |
| Počet konektorů vodního čerpadla | 2 |
| Počet napájecích konektorů EPS (osmipinové) | 1 |
| Počet konektorů ventilátoru CPU | 2 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 4 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| Line-in | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 1 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 2x2 Typ-C | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.2 |
| Počet portů PS/2 | 1 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Motherboards Socket-1700 |
|---|---|
| EAN: | 4719331872892 |
| Patice procesoru: | LGA 1700 |
| Kompatibilní procesory: | Intel Core i9 14th Gen, Intel Core i9 13th Gen, Intel® Celeron®, Intel Core i5 14th Gen, Intel Core i9 12th Gen, Intel® Pentium® Gold, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i7 12th Gen, Intel Core i7 14th Gen, Intel Core i5 12th Gen, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i7 13th Gen, Intel Core i3 14th Gen, Intel Core i5 13th Gen |
| Výrobce procesoru: | Intel |
| Podporované patice procesorů: | LGA 1700 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Typ rozhraní Ethernetu: | Gigabit Ethernet |
| Řadič LAN: | Realtek RTL8111H |
| Wi-Fi: | Ne |
| Zvukové výstupní kanály: | 7.1 kanály/kanálů |
| Typ chlazení: | Pasivní |
| Čipset základní desky: | Intel B760 Express |
| Řada čipsetu základní desky: | Intel |
| Typ základní desky: | ATX |
| Sledování stavu počítače: | Teplota, Water cooling, Ventilátor, Napětí |
| Typ zdroje: | ATX |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Zvukový čip: | Realtek ALC897 |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Šířka: | 305 mm |
| Výška: | 35 mm |
| Hloubka: | 244 mm |
| Výška balení: | 80 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 1,5 kg |
| Šířka balení: | 335 mm |
| Hloubka balení: | 270 mm |
| Záruční doba: | 3 rok/roky |
| Hmotnost: | 1,32 kg |
| Podpora paměťových kanálů: | 2 kanály |
| Maximální vnitřní paměť: | 256 GB |
| Typ paměťových slotů: | DIMM |
| Počet paměťových slotů: | 4 |
| Podporované frekvence paměti: | 5200, 5600, 4800, 4400 MHz |
| Bez vyrovnávací paměti: | Ano |
| Podporovaná rychlost taktování paměti (max.): | 5600 MHz |
| Podporované typy paměti: | DDR5-SDRAM |
| Maximální množství interní paměti na slot: | 64 GB |
| Kompatibilita s ECC: | ECC a non-ECC |
| Maximální rozlišení: | 4096 x 2304 px |
| HDCP: | Ano |
| Verze DirectX: | 12.0 |
| Podpora technologie paralelního zpracování: | Nepodporovaný |
| Typ baterie: | CR2032, Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Hmotnost baterie: | 3 g |
| Hmotnost lithia na baterii: | 0,07 g |
| Počet článků baterie: | 1 |
| Včetně šroubů: | Ano |
| Baterie: | Ano |
| Přibalený software: | Norton® Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software |
| Množství na přepravní kartonové balení: | 1 kusů |
| Země původu: | Čína |
| Počet slotů M.2 (M): | 2 |
| Sloty PCI Express ×16 (Gen 5.x): | 1 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 3.x): | 4 |
| 1. největší velikost klíče M.2: | 2280 |
| 1. nejvyšší generace PCI Express M.2: | 4.0 |
| 2. největší velikost klíče M.2: | 2280 |
| 2. nejvyšší generace PCI Express M.2: | 4.0 |
| Úrovně RAID: | 0, 10, 5, 1 |
| Počet podporovaných pevných disků: | 4 |
| Podporované typy úložišť: | HDD & SSD |
| Podporovaná rozhraní úložiště: | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| Počet podporovaných úložných jednotek: | 6 |
| Podpora RAID: | Ano |
| Verze DMI: | 2.7 |
| Spínač výmazu BIOSu: | Ano |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Počet konektorů SATA III: | 4 |
| Konektor předního panelu: | Ano |
| Počet konektorů pro ventilátory: | 4 |
| EPS napájecí konektor (8pin): | Ano |
| Konektor TPM: | Ano |
| Pin konektor pro RGB LED: | Ano |
| Záhlaví sériového portu: | 1 |
| Konektor ATX zdroje (24-pin): | Ano |
| S/PDIF výstupní konektor: | Ano |
| Konektor ventilátoru procesoru: | Ano |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1): | 2 |
| 12V napájecí konektor: | Ano |
| Konektory USB 2.0: | 2 |
| Audiokonektor na předním panelu: | Ano |
| Počet RGB LED konektorů: | 4 |
| Počet konektorů vodního čerpadla: | 2 |
| Počet napájecích konektorů EPS (osmipinové): | 1 |
| Počet konektorů ventilátoru CPU: | 2 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet portů USB 2.0: | 4 |
| Počet připojení DisplayPorts: | 1 |
| Výstupy pro sluchátka: | 1 |
| Konektor pro mikrofon (line-in): | Ano |
| Line-in: | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A: | 1 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 2x2 Typ-C: | 1 |
| Verze DisplayPortu: | 1.2 |
| Počet portů PS/2: | 1 |
| Verze HDMI: | 2.1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
