Biostar Z690MX2-E D4 základní deska Intel Z690 LGA 1700 Micro ATX
Kód: PLYBIO1700020Detailní popis produktu
Biostar Z690MX2-E D4 základní deska Intel Z690 LGA 1700 Micro ATX| Kompatibilní procesory | Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i9 12th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i7 12th Gen, Intel Core i7 14th Gen, Intel Core i5 14th Gen, Intel Core i7 13th Gen, Intel Core i3 14th Gen, Intel Core i5 12th Gen, Intel Core i9 14th Gen, Intel Core i9 13th Gen, Intel Core i5 13th Gen |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Patice procesoru | LGA 1700 |
| Řadič LAN | Realtek RTL8125B |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Wi-Fi | Ne |
| Typ rozhraní Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Zvukový čip | Realtek ALC897 |
| Čipset základní desky | Intel Z690 |
| Sledování stavu počítače | Procesor, Ventilátor, Teplota |
| Řada čipsetu základní desky | Intel |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanály/kanálů |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Typ základní desky | Micro ATX |
| Šířka | 208 mm |
| Hloubka | 236 mm |
| Kompatibilita s ECC | Non-ECC |
| Podporované frekvence paměti | 2400, 2133, 2666, 2933, 3200, 1866, 4000, 4400 MHz, 3600, 3800 |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Podporované typy paměti | DDR4-SDRAM |
| Typ paměťových slotů | DIMM |
| Maximální vnitřní paměť | 64 GB |
| Počet paměťových slotů | 2 |
| Dodávané kabely | SATA |
| Dodávané ovladače | Ano |
| Přibalený software | BullGuard |
| Varování | Vyhněte se přímému kontaktu s elektronikou, aby nedošlo k poškození elektrostatickým výbojem., Před zahájením jakékoli údržby nebo instalace odpojte výrobek od zdroje napájení., Základní desku nevyhazujte do běžného odpadu; výrobek vyžaduje speciální likvidaci. |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Počet slotů M.2 (M) | 1 |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Úrovně RAID | 10, 1, 0, 5 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, SATA III |
| Podpora RAID | Ano |
| Počet podporovaných pevných disků | 5 |
| Typ BIOSu | UEFI |
| Konektor předního panelu | Ano |
| Počet konektorů SATA III | 4 |
| EPS napájecí konektor (8pin) | Ano |
| Počet konektorů pro ventilátory | 1 |
| Počet COM konektorů | 1 |
| Konektory USB 2.0 | 4 |
| Konektor ventilátoru procesoru | Ano |
| Konektor TPM | Ano |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Počet portů USB 2.0 | 4 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet VGA portů | 1 |
| Počet DVI-D portů | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů PS/2 | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Motherboards Socket-1700 |
|---|---|
| EAN: | 4712960688148 |
| Kompatibilní procesory: | Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i9 12th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i7 12th Gen, Intel Core i7 14th Gen, Intel Core i5 14th Gen, Intel Core i7 13th Gen, Intel Core i3 14th Gen, Intel Core i5 12th Gen, Intel Core i9 14th Gen, Intel Core i9 13th Gen, Intel Core i5 13th Gen |
| Výrobce procesoru: | Intel |
| Patice procesoru: | LGA 1700 |
| Řadič LAN: | Realtek RTL8125B |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Wi-Fi: | Ne |
| Typ rozhraní Ethernetu: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Zvukový čip: | Realtek ALC897 |
| Čipset základní desky: | Intel Z690 |
| Sledování stavu počítače: | Procesor, Ventilátor, Teplota |
| Řada čipsetu základní desky: | Intel |
| Zvukové výstupní kanály: | 7.1 kanály/kanálů |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Typ základní desky: | Micro ATX |
| Šířka: | 208 mm |
| Hloubka: | 236 mm |
| Kompatibilita s ECC: | Non-ECC |
| Podporované frekvence paměti: | 2400, 2133, 2666, 2933, 3200, 1866, 4000, 4400 MHz, 3600, 3800 |
| Podpora paměťových kanálů: | 2 kanály |
| Podporované typy paměti: | DDR4-SDRAM |
| Typ paměťových slotů: | DIMM |
| Maximální vnitřní paměť: | 64 GB |
| Počet paměťových slotů: | 2 |
| Dodávané kabely: | SATA |
| Dodávané ovladače: | Ano |
| Přibalený software: | BullGuard |
| Varování: | Vyhněte se přímému kontaktu s elektronikou, aby nedošlo k poškození elektrostatickým výbojem., Před zahájením jakékoli údržby nebo instalace odpojte výrobek od zdroje napájení., Základní desku nevyhazujte do běžného odpadu; výrobek vyžaduje speciální likvidaci. |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| Počet slotů M.2 (M): | 1 |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 3.x): | 1 |
| Podporované typy úložišť: | HDD & SSD |
| Úrovně RAID: | 10, 1, 0, 5 |
| Podporovaná rozhraní úložiště: | M.2, SATA III |
| Podpora RAID: | Ano |
| Počet podporovaných pevných disků: | 5 |
| Typ BIOSu: | UEFI |
| Konektor předního panelu: | Ano |
| Počet konektorů SATA III: | 4 |
| EPS napájecí konektor (8pin): | Ano |
| Počet konektorů pro ventilátory: | 1 |
| Počet COM konektorů: | 1 |
| Konektory USB 2.0: | 4 |
| Konektor ventilátoru procesoru: | Ano |
| Konektor TPM: | Ano |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1): | 2 |
| Konektor ATX zdroje (24-pin): | Ano |
| Počet portů USB 2.0: | 4 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 2 |
| Počet VGA portů: | 1 |
| Počet DVI-D portů: | 1 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet portů PS/2: | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
