Biostar H610MHC 2.0 základní deska Intel H610 LGA 1700 Micro ATX
Kód: PLYBIO1700022Detailní popis produktu
Biostar H610MHC 2.0 základní deska Intel H610 LGA 1700 Micro ATX| Kompatibilní procesory | Intel Core i9 12th Gen, Intel Core i9 13th Gen, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i7 12th Gen, Intel Core i7 14th Gen, Intel® Celeron®, Intel Core i5 14th Gen, Intel Core i7 13th Gen, Intel Core i3 14th Gen, Intel Core i5 13th Gen, Intel Core i9 14th Gen, Intel Core i5 12th Gen |
| Patice procesoru | LGA 1700 |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Wi-Fi | Ne |
| Typ rozhraní Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Řadič LAN | Realtek RTL8111H |
| Zvukový čip | Realtek ALC897 |
| Barva | Černá |
| Řada čipsetu základní desky | Intel |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Čipset základní desky | Intel H610 |
| Sledování stavu počítače | Ventilátor, Teplota, Napětí |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanály/kanálů |
| Typ základní desky | Micro ATX |
| Hloubka | 226 mm |
| Šířka | 185 mm |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Podporované frekvence paměti | 2133, 2666, 2400, 2933, 3200, 1866 |
| Podporované typy paměti | DDR4-SDRAM |
| Typ paměťových slotů | DIMM |
| Maximální vnitřní paměť | 64 GB |
| Kompatibilita s ECC | Non-ECC |
| Počet paměťových slotů | 2 |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| HDCP | Ano |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Dodávané kabely | SATA |
| Dodávané ovladače | Ano |
| Počet slotů M.2 (M) | 1 |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, SATA III |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Počet konektorů SATA III | 4 |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| EPS napájecí konektor (8pin) | Ano |
| Konektory USB 2.0 | 1 |
| Audiokonektor na předním panelu | Ano |
| Konektor ventilátoru procesoru | Ano |
| Konektor předního panelu | Ano |
| Počet napájecích konektorů EPS (osmipinové) | 1 |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Počet konektorů pro ventilátory | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 4 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet VGA portů | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Motherboards Socket-1700 |
|---|---|
| EAN: | 4712960688278 |
| Kompatibilní procesory: | Intel Core i9 12th Gen, Intel Core i9 13th Gen, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i7 12th Gen, Intel Core i7 14th Gen, Intel® Celeron®, Intel Core i5 14th Gen, Intel Core i7 13th Gen, Intel Core i3 14th Gen, Intel Core i5 13th Gen, Intel Core i9 14th Gen, Intel Core i5 12th Gen |
| Patice procesoru: | LGA 1700 |
| Výrobce procesoru: | Intel |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Wi-Fi: | Ne |
| Typ rozhraní Ethernetu: | Gigabit Ethernet |
| Řadič LAN: | Realtek RTL8111H |
| Zvukový čip: | Realtek ALC897 |
| Barva: | Černá |
| Řada čipsetu základní desky: | Intel |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Čipset základní desky: | Intel H610 |
| Sledování stavu počítače: | Ventilátor, Teplota, Napětí |
| Zvukové výstupní kanály: | 7.1 kanály/kanálů |
| Typ základní desky: | Micro ATX |
| Hloubka: | 226 mm |
| Šířka: | 185 mm |
| Podpora paměťových kanálů: | 2 kanály |
| Podporované frekvence paměti: | 2133, 2666, 2400, 2933, 3200, 1866 |
| Podporované typy paměti: | DDR4-SDRAM |
| Typ paměťových slotů: | DIMM |
| Maximální vnitřní paměť: | 64 GB |
| Kompatibilita s ECC: | Non-ECC |
| Počet paměťových slotů: | 2 |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ano |
| HDCP: | Ano |
| Verze DirectX: | 12.0 |
| Dodávané kabely: | SATA |
| Dodávané ovladače: | Ano |
| Počet slotů M.2 (M): | 1 |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 3.x): | 1 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| Podporovaná rozhraní úložiště: | M.2, SATA III |
| Podporované typy úložišť: | HDD & SSD |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Počet konektorů SATA III: | 4 |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1): | 1 |
| EPS napájecí konektor (8pin): | Ano |
| Konektory USB 2.0: | 1 |
| Audiokonektor na předním panelu: | Ano |
| Konektor ventilátoru procesoru: | Ano |
| Konektor předního panelu: | Ano |
| Počet napájecích konektorů EPS (osmipinové): | 1 |
| Konektor ATX zdroje (24-pin): | Ano |
| Počet konektorů pro ventilátory: | 1 |
| Počet portů USB 2.0: | 4 |
| Konektor pro mikrofon (line-in): | Ano |
| Verze HDMI: | 1.4 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 2 |
| Počet VGA portů: | 1 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
