Asrock B760M-HDV/M.2 základní deska Intel B760 LGA 1700 Micro ATX
Kód: PLYASR1700074Detailní popis produktu
Asrock B760M-HDV/M.2 základní deska Intel B760 LGA 1700 Micro ATX| Kompatibilní procesory | Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i9 13th Gen, Intel Core i5 12th Gen, Intel Core i9 12th Gen, Intel Core i9 14th Gen, Intel Core i5 13th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i7 12th Gen, Intel Core i7 13th Gen |
| Patice procesoru | LGA 1700 |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Řadič LAN | Dragon RTL8125BG |
| Wi-Fi | Ne |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Typ rozhraní Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Zvukový čip | Realtek ALC897 |
| Typ základní desky | Micro ATX |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanály/kanálů |
| Čipset základní desky | Intel B760 |
| Řada čipsetu základní desky | Intel |
| Šířka | 244 mm |
| Hloubka | 201 mm |
| Kompatibilita s ECC | Non-ECC |
| Podporované typy paměti | DDR5-SDRAM |
| Typ paměťových slotů | DIMM |
| Počet paměťových slotů | 2 |
| Maximální vnitřní paměť | 96 GB |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Bez vyrovnávací paměti | Ano |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| Včetně šroubů | Ano |
| Dodávané kabely | SATA |
| Počet slotů M.2 (M) | 1 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
| Podpora RAID | Ano |
| Úrovně RAID | 1, 5, 0, 10 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, SATA III |
| Typ BIOSu | EFI AMI |
| Konektory USB 2.0 | 2 |
| Audiokonektor na předním panelu | Ano |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Konektor ventilátoru procesoru | Ano |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Pin konektor pro RGB LED | Ano |
| Konektor TPM | Ano |
| Počet konektorů SATA III | 4 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 3 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Line-in | Ano |
| Počet VGA portů | 1 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Motherboards Socket-1700 |
|---|---|
| EAN: | 4710483943485 |
| Kompatibilní procesory: | Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i9 13th Gen, Intel Core i5 12th Gen, Intel Core i9 12th Gen, Intel Core i9 14th Gen, Intel Core i5 13th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i7 12th Gen, Intel Core i7 13th Gen |
| Patice procesoru: | LGA 1700 |
| Výrobce procesoru: | Intel |
| Řadič LAN: | Dragon RTL8125BG |
| Wi-Fi: | Ne |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Typ rozhraní Ethernetu: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Zvukový čip: | Realtek ALC897 |
| Typ základní desky: | Micro ATX |
| Zvukové výstupní kanály: | 7.1 kanály/kanálů |
| Čipset základní desky: | Intel B760 |
| Řada čipsetu základní desky: | Intel |
| Šířka: | 244 mm |
| Hloubka: | 201 mm |
| Kompatibilita s ECC: | Non-ECC |
| Podporované typy paměti: | DDR5-SDRAM |
| Typ paměťových slotů: | DIMM |
| Počet paměťových slotů: | 2 |
| Maximální vnitřní paměť: | 96 GB |
| Podpora paměťových kanálů: | 2 kanály |
| Bez vyrovnávací paměti: | Ano |
| Podpora technologie paralelního zpracování: | Nepodporovaný |
| Včetně šroubů: | Ano |
| Dodávané kabely: | SATA |
| Počet slotů M.2 (M): | 1 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 3.x): | 2 |
| Podpora RAID: | Ano |
| Úrovně RAID: | 1, 5, 0, 10 |
| Podporovaná rozhraní úložiště: | M.2, SATA III |
| Typ BIOSu: | EFI AMI |
| Konektory USB 2.0: | 2 |
| Audiokonektor na předním panelu: | Ano |
| Konektor ATX zdroje (24-pin): | Ano |
| Konektor ventilátoru procesoru: | Ano |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1): | 1 |
| Pin konektor pro RGB LED: | Ano |
| Konektor TPM: | Ano |
| Počet konektorů SATA III: | 4 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 3 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet portů USB 2.0: | 2 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Verze DisplayPortu: | 1.4 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C: | 1 |
| Konektor pro mikrofon (line-in): | Ano |
| Počet připojení DisplayPorts: | 1 |
| Line-in: | Ano |
| Počet VGA portů: | 1 |
