A4Tech G3-200N myš Pro praváky i leváky RF bezdrátový V-Track 1000 DPI
Kód: PERA4TMYS0394Detailní popis produktu
A4Tech G3-200N myš Pro praváky i leváky RF bezdrátový V-Track 1000 DPI| Napájecí zdroj | Baterie |
| Barva | Černá |
| Formát | Pro praváky i leváky |
| LED indikátory | Ano |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Hloubka | 107 mm |
| Hmotnost | 65 g |
| Výška | 38 mm |
| Šířka | 60 mm |
| Množství | 1 |
| Přijímač | Ano |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB Typ-A |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Doporučené použití | PC/Laptop |
| Typ závitnice | Kola |
| Rozlišení pohybu | 1000 DPI |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Rolovací kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 3 |
| Rozhraní zařízení | RF bezdrátový |
| Technologie detekce pohybu | V-Track |
| Rolovací směry | Svislý |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 4711421902076 |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Barva: | Černá |
| Formát: | Pro praváky i leváky |
| LED indikátory: | Ano |
| Povrchové zbarvení: | Jednobarevný |
| Hloubka: | 107 mm |
| Hmotnost: | 65 g |
| Výška: | 38 mm |
| Šířka: | 60 mm |
| Množství: | 1 |
| Přijímač: | Ano |
| Rozhraní bezdrátového přijímače: | USB Typ-A |
| Počet rolovacích koleček: | 1 |
| Doporučené použití: | PC/Laptop |
| Typ závitnice: | Kola |
| Rozlišení pohybu: | 1000 DPI |
| Typ tlačítek: | Stisknutelná tlačítka |
| Frekvenční pásmo: | 2.4 GHz |
| Rolovací kolečko: | Ano |
| Počet tlačítek: | 3 |
| Rozhraní zařízení: | RF bezdrátový |
| Technologie detekce pohybu: | V-Track |
| Rolovací směry: | Svislý |
