Grafická karta MSI RTX 5070 12G VENTUS 2X OC WHITE)
Kód: VGAMISNVDM258Detailní popis produktu
Grafická karta MSI RTX 5070 12G VENTUS 2X OC WHITE)| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce RTX 5070 |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Takt procesoru | 2325 MHz |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | Ano |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| CUDA jádra | 6144 |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 16-pin |
| Minimální systémové napájení | 650 W |
| Typ chlazení | Vzduch |
| Počet ventilátorů | 2 ventilátor/ventilátory |
| Chladicí technologie | MSI TORX FAN 5.0 |
| Barva | Černá, Bílá |
| Délka | 236 mm |
| Výška | 126 mm |
| Šířka | 50 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Rozhraní | PCI Express 5.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze DisplayPortu | 2.1b |
| Verze HDMI | 2.1b |
| Paměť grafické karty | 12 GB |
| Paměťová sběrnice | 192 bit |
| Rychlost přenosu dat | 28 Gbit/s |
| Typ paměti grafické karty | GDDR7 |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ano |
| Dvojité DVI | Ne |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Integrovaný TV tuner | Ne |
| Verze DirectX | 12 Ultimate |
| Dodávané kabely | Výkon |
| Množství na přepravní kartonové balení | 1 kusů |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Graphics card ( NVIDIA Graphics PLUS ) |
|---|---|
| EAN: | 4711377308243 |
| Rodina grafického procesoru: | NVIDIA |
| Typ: | GeForce RTX 5070 |
| Maximální počet displejů na videokartu: | 4 |
| Takt procesoru: | 2325 MHz |
| Maximální rozlišení: | 7680 x 4320 px |
| CUDA: | Ano |
| Podpora technologie paralelního zpracování: | Nepodporovaný |
| CUDA jádra: | 6144 |
| Doplňkové napájení konektorů: | 1x 16-pin |
| Minimální systémové napájení: | 650 W |
| Typ chlazení: | Vzduch |
| Počet ventilátorů: | 2 ventilátor/ventilátory |
| Chladicí technologie: | MSI TORX FAN 5.0 |
| Barva: | Černá, Bílá |
| Délka: | 236 mm |
| Výška: | 126 mm |
| Šířka: | 50 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Počet připojení DisplayPorts: | 3 |
| Rozhraní: | PCI Express 5.0 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Verze DisplayPortu: | 2.1b |
| Verze HDMI: | 2.1b |
| Paměť grafické karty: | 12 GB |
| Paměťová sběrnice: | 192 bit |
| Rychlost přenosu dat: | 28 Gbit/s |
| Typ paměti grafické karty: | GDDR7 |
| G-SYNC společnosti NVIDIA: | Ano |
| Dvojité DVI: | Ne |
| Verze OpenGL: | 4.6 |
| Integrovaný TV tuner: | Ne |
| Verze DirectX: | 12 Ultimate |
| Dodávané kabely: | Výkon |
| Množství na přepravní kartonové balení: | 1 kusů |
