Activejet ATH-2071N (náhrada za HP 117A 2071A; Supreme; 700 stran; modrá)
Kód: EXPACJTHP0402Detailní popis produktu
Activejet ATH-2071N (náhrada za HP 117A 2071A; Supreme; 700 stran; modrá)| Verze | Supreme |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Model | Kompatibilní |
| Výtěžnost černého toneru | 700 str. |
| OEM kód | HP 117A 2071A |
| Kompatibilita značky | HP |
| Počet barevných cartridgí | 1 |
| Typ inkoustové kartridže | Standardní výtěžnost |
| Včetně válce | Ne |
| Tiskové barvy | Azurová |
| Typ napájení | Balení po jednom |
| Kompatibilita | HP Color Laser: 150a, 150nw, MFP 178nw, MFP 179fnw, MFP 179fwg. |
| Typ balení | Krabice |
| Tisková technologie | Laserový tisk |
| Dodatečné informace | Toner s čipem |
| Popis výrobku | Activejet Toner |
| Technologie | New |
| Certifikáty shody | CE |
| Certifikace | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Technické vlastnosti | Toner with chip |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 40 °C |
| Varování | Nevyhazujte do běžného odpadu. Likvidujte v souladu s místními předpisy., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS07: Škodlivý |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | For HP printers |
|---|---|
| EAN: | 5901443113546 |
| Verze: | Supreme |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Model: | Kompatibilní |
| Výtěžnost černého toneru: | 700 str. |
| OEM kód: | HP 117A 2071A |
| Kompatibilita značky: | HP |
| Počet barevných cartridgí: | 1 |
| Typ inkoustové kartridže: | Standardní výtěžnost |
| Včetně válce: | Ne |
| Tiskové barvy: | Azurová |
| Typ napájení: | Balení po jednom |
| Kompatibilita: | HP Color Laser: 150a, 150nw, MFP 178nw, MFP 179fnw, MFP 179fwg. |
| Typ balení: | Krabice |
| Tisková technologie: | Laserový tisk |
| Dodatečné informace: | Toner s čipem |
| Popis výrobku: | Activejet Toner |
| Technologie: | New |
| Certifikáty shody: | CE |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Technické vlastnosti: | Toner with chip |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -20 - 40 °C |
| Varování: | Nevyhazujte do běžného odpadu. Likvidujte v souladu s místními předpisy., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS07: Škodlivý |
