Toshiba Canvio Basics externí pevný disk 4 TB 2.5" USB Type-A / Micro-USB B 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Černá
Kód: DIATOSZEW0024Detailní popis produktu
Toshiba Canvio Basics externí pevný disk 4 TB 2.5" USB Type-A / Micro-USB B 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Černá| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 8.1, Windows 11 |
| LED indikátory | Status |
| Základní materiál | Plast |
| Barva | Černá |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Napájení sběrnicí | USB |
| Kapacita baterie | 900 mAh |
| Šířka | 78 mm |
| Hloubka | 109 mm |
| Hmotnost | 217,5 g |
| Výška | 19,5 mm |
| Dodávané kabely | USB typ A – mikro USB typ B |
| Návod k obsluze | Ano |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Maximální přenosová rychlost | 5000 Mbit/s |
| Přenosová rychlost USB | 5000 Mbit/s |
| USB konektor | USB Type-A / Micro-USB B |
| USB verze | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wi-Fi | Ne |
| Technologie Thunderbolt | Ne |
| Varování | Neotevírejte kryt disku ani se jej nepokoušejte sami opravit., Vyhněte se kontaktu s vodou a vlhkostí., Tento výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí. Nevhazujte do běžného odpadu. |
| Formát souborového systému | NTFS |
| Kapacita pevného disku | 4 TB |
| Velikost pevného disku | 2.5" |
| Rozhraní | USB 3.0/2.0 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | External drives |
|---|---|
| EAN: | 4260557512364 |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10, Windows 8.1, Windows 11 |
| LED indikátory: | Status |
| Základní materiál: | Plast |
| Barva: | Černá |
| Podporované operační systémy Mac: | Ano |
| Napájení sběrnicí: | USB |
| Kapacita baterie: | 900 mAh |
| Šířka: | 78 mm |
| Hloubka: | 109 mm |
| Hmotnost: | 217,5 g |
| Výška: | 19,5 mm |
| Dodávané kabely: | USB typ A – mikro USB typ B |
| Návod k obsluze: | Ano |
| Záruční doba: | 2 rok/roky |
| Maximální přenosová rychlost: | 5000 Mbit/s |
| Přenosová rychlost USB: | 5000 Mbit/s |
| USB konektor: | USB Type-A / Micro-USB B |
| USB verze: | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wi-Fi: | Ne |
| Technologie Thunderbolt: | Ne |
| Varování: | Neotevírejte kryt disku ani se jej nepokoušejte sami opravit., Vyhněte se kontaktu s vodou a vlhkostí., Tento výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí. Nevhazujte do běžného odpadu. |
| Formát souborového systému: | NTFS |
| Kapacita pevného disku: | 4 TB |
| Velikost pevného disku: | 2.5" |
| Rozhraní: | USB 3.0/2.0 |
