Tuner DVB-T/T2 WIWA H.265 MINI LED
Kód: DVBWIWTUN0002Detailní popis produktu
Tuner DVB-T/T2 WIWA H.265 MINI LED| Barva | Černá |
| Záznam | Ano |
| Přehrávání videa | Ano |
| Typ tuneru | Digitální |
| Spotřeba elektrické energie | 7,5 W |
| Energetické požadavky | 5V/1.5A DC |
| Výška | 10 mm |
| Šířka | 65 mm |
| Hloubka | 30 mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Audio výstup | Ano |
| Stručný návod | Ano |
| Dodávané kabely | Prodlužovací kabel HDMI, Kabel USB s rozbočovačem |
| Obsah soupravy | LED displej s infračerveným přijímačem, Konektor antény |
| Vícekódové dálkové ovládání | Ano |
| Média pro přehrávání | H264/AVC, TS, TP, MKV, 3GP, FLV, MPEG4, AVI, MP4, VOB, M2TS, XVID, HEVC/H.265, TPR, MPEG, DIVX, MOV |
| Podporovaný formát titulků | TXT, SMI, SRT, SSA, SUB |
| Podporované formáty zvukových souborů | M4A, ACC, MP3 |
| Podporované formáty obrázků | JPG, PNG, JPEG, BMP |
| Zobrazovací formát | 1080p, 576p, 720p, 1080i |
| Formát digitálního signálu | DVB-T2, DVB-T |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DVB-T Receivers |
|---|---|
| EAN: | 5907678819567 |
| Barva: | Černá |
| Záznam: | Ano |
| Přehrávání videa: | Ano |
| Typ tuneru: | Digitální |
| Spotřeba elektrické energie: | 7,5 W |
| Energetické požadavky: | 5V/1.5A DC |
| Výška: | 10 mm |
| Šířka: | 65 mm |
| Hloubka: | 30 mm |
| Hmotnost: | 50 g |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet portů USB 2.0: | 1 |
| Audio výstup: | Ano |
| Stručný návod: | Ano |
| Dodávané kabely: | Prodlužovací kabel HDMI, Kabel USB s rozbočovačem |
| Obsah soupravy: | LED displej s infračerveným přijímačem, Konektor antény |
| Vícekódové dálkové ovládání: | Ano |
| Média pro přehrávání: | H264/AVC, TS, TP, MKV, 3GP, FLV, MPEG4, AVI, MP4, VOB, M2TS, XVID, HEVC/H.265, TPR, MPEG, DIVX, MOV |
| Podporovaný formát titulků: | TXT, SMI, SRT, SSA, SUB |
| Podporované formáty zvukových souborů: | M4A, ACC, MP3 |
| Podporované formáty obrázků: | JPG, PNG, JPEG, BMP |
| Zobrazovací formát: | 1080p, 576p, 720p, 1080i |
| Formát digitálního signálu: | DVB-T2, DVB-T |
| Typ HD rozlišení: | Full HD |
