FARMINA N&D Ancestral Grain Chicken & Pomegranate Light Medium & Maxi – suché krmivo pro psy – 12 kg
Kód: DLZFRMKSP0036Detailní popis produktu
FARMINA N&D Ancestral Grain Chicken & Pomegranate Light Medium & Maxi – suché krmivo pro psy – 12 kg| Specifické potřeby zvířete | Ne příliš aktivní, Sterilizované, Sklon k nadváze |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín D3, Vitamín B2, Vitamín B1, Vitamín A, Vitamín C, Vitamin H (biotin), Vitamín B6, Vitamín B12, Vitamín E, Niacin |
| Hmotnost | 12 kg |
| Typ balení | Taška |
| Stáří zvířete | Senior, Dospělí |
| Příchuť krmiva | Granátové jablko, Kuřecí maso |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Velikost plemene | Střední (11 - 25kg), Obrovský (> 45 kg), Velký (26 až 44 kg), Střední plemeno 10 - 25 kg, Velké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Řada | FARMINA N&D Ancestral Grain |
| Další funkce | Přecitlivělost na potraviny, Vlasy a kůže, Nadváha |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Plemeno domácího zvířete | Zlatý retrívr |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Hrubý popel | 8,7% |
| Obsah manganu | 64,6 mg/kg |
| Obsah vitamínu B12 | 0,1 mg/kg |
| Obsah železa | 58,3 mg/kg |
| Obsažená vlhkost | 9% |
| Obsah vitamínu A | 15000 IU/kg |
| Obsah zinku | 163,8 mg/kg |
| Obsah riboflavinu (vitamín B2) | 7,5 mg/kg |
| Obsah Thiaminu (vitamín B1) | 4,5 mg/kg |
| Obsah vitamínu E | 600 mg/kg |
| Obsah niacinu (vitamín B3) | 37,5 mg/kg |
| Obsah selénu | 0,00088 mg/kg |
| Obsah tuku | 11% |
| Bílkoviny | 34% |
| Obsah vitamínu B6 | 6 mg/kg |
| Obsah kyseliny listové (vitamín B9) | 0,45 mg/kg |
| Obsah L-karnitinu | 600 mg/kg |
| Fosfor | 0,8% |
| Hrubá vláknina | 6,4% |
| Obsah mědi | 15,8 mg/kg |
| Obsah vitamínu C | 150 mg/kg |
| Omega-3 mastné kyseliny | 0,5% |
| Obsah biotinu | 380 μg/kg |
| Obsah kyseliny pantothenové (vitamín B5) | 15 mg/kg |
| Obsah taurinu | 1000 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3 | 1500 IU/kg |
| Vápník | 1,1% |
| Obsah cholinchloridu (ve 100 g) | 280 mg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8010276030511 |
| Specifické potřeby zvířete: | Ne příliš aktivní, Sterilizované, Sklon k nadváze |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamín D3, Vitamín B2, Vitamín B1, Vitamín A, Vitamín C, Vitamin H (biotin), Vitamín B6, Vitamín B12, Vitamín E, Niacin |
| Hmotnost: | 12 kg |
| Typ balení: | Taška |
| Stáří zvířete: | Senior, Dospělí |
| Příchuť krmiva: | Granátové jablko, Kuřecí maso |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Velikost plemene: | Střední (11 - 25kg), Obrovský (> 45 kg), Velký (26 až 44 kg), Střední plemeno 10 - 25 kg, Velké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Řada: | FARMINA N&D Ancestral Grain |
| Další funkce: | Přecitlivělost na potraviny, Vlasy a kůže, Nadváha |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Plemeno domácího zvířete: | Zlatý retrívr |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Hrubý popel: | 8,7% |
| Obsah manganu: | 64,6 mg/kg |
| Obsah vitamínu B12: | 0,1 mg/kg |
| Obsah železa: | 58,3 mg/kg |
| Obsažená vlhkost: | 9% |
| Obsah vitamínu A: | 15000 IU/kg |
| Obsah zinku: | 163,8 mg/kg |
| Obsah riboflavinu (vitamín B2): | 7,5 mg/kg |
| Obsah Thiaminu (vitamín B1): | 4,5 mg/kg |
| Obsah vitamínu E: | 600 mg/kg |
| Obsah niacinu (vitamín B3): | 37,5 mg/kg |
| Obsah selénu: | 0,00088 mg/kg |
| Obsah tuku: | 11% |
| Bílkoviny: | 34% |
| Obsah vitamínu B6: | 6 mg/kg |
| Obsah kyseliny listové (vitamín B9): | 0,45 mg/kg |
| Obsah L-karnitinu: | 600 mg/kg |
| Fosfor: | 0,8% |
| Hrubá vláknina: | 6,4% |
| Obsah mědi: | 15,8 mg/kg |
| Obsah vitamínu C: | 150 mg/kg |
| Omega-3 mastné kyseliny: | 0,5% |
| Obsah biotinu: | 380 μg/kg |
| Obsah kyseliny pantothenové (vitamín B5): | 15 mg/kg |
| Obsah taurinu: | 1000 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3: | 1500 IU/kg |
| Vápník: | 1,1% |
| Obsah cholinchloridu (ve 100 g): | 280 mg |
