NZXT RF-Q12SF-W2 Chladicí systém pro počítač Počítačová skříň Ventilátor 12 cm Bílá 1 kusů
Kód: CHLNZXCPU0035Detailní popis produktu
NZXT RF-Q12SF-W2 Chladicí systém pro počítač Počítačová skříň Ventilátor 12 cm Bílá 1 kusů| Materiál | Plast, Guma |
| Konektor ventilátoru | 4pinový |
| Barva | Bílá |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Šířka | 120 mm |
| Délka kabelu | 0,6 m |
| Pokoj | Počítačová skříň |
| Maximální hluk ventilátoru | 25,1 dB |
| Model | Ventilátor |
| Průměr větráku | 12 cm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Statický tlak ventilátoru | 1,43 mmH2O |
| Rychlost otáčení (min) | 500 ot/min |
| Rychlost otáčení (max) | 1700 ot/min |
| Typ ložiska | Fluidní dynamické ložisko (FDB) |
| Proud vzduchu | 74,26 m³/h |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | CPU cooling |
|---|---|
| EAN: | 5056547204321 |
| Materiál: | Plast, Guma |
| Konektor ventilátoru: | 4pinový |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 120 mm |
| Hloubka: | 25 mm |
| Šířka: | 120 mm |
| Délka kabelu: | 0,6 m |
| Pokoj: | Počítačová skříň |
| Maximální hluk ventilátoru: | 25,1 dB |
| Model: | Ventilátor |
| Průměr větráku: | 12 cm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Statický tlak ventilátoru: | 1,43 mmH2O |
| Rychlost otáčení (min): | 500 ot/min |
| Rychlost otáčení (max): | 1700 ot/min |
| Typ ložiska: | Fluidní dynamické ložisko (FDB) |
| Proud vzduchu: | 74,26 m³/h |
