Mars Gaming MCPUX5ARGB Chladicí systém pro počítač Procesor Vzduchový chladič 12 cm Černá 1 kusů
Kód: CHLTACCPU0007Detailní popis produktu
Mars Gaming MCPUX5ARGB Chladicí systém pro počítač Procesor Vzduchový chladič 12 cm Černá 1 kusů| Thermal Design Power (TDP) | 280 W |
| Napětí ventilátoru | 12 V |
| Proud ventilátoru | 0,28 A |
| Napájecí zdroj | 3,36 W |
| Barva | Černá |
| Konektor ventilátoru | 4pinový |
| Materiál žeber | Hliník |
| Barva podsvětlení | Více |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Počet tepelných trubek | 5 |
| Materiál základní desky | Měď |
| Osvětlovací LED | Ano |
| Typ konektoru LED | 3-pinový |
| Výška balení | 194 mm |
| Šířka balení | 143 mm |
| Šířka | 120 mm |
| Hmotnost | 551 g |
| Výška | 154 mm |
| Hloubka | 68 mm |
| Hloubka balení | 98 mm |
| Rozměry ventilátoru (š x h x v) | 120 x 25 x 120 mm |
| Model | Vzduchový chladič |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Maximální proud vzduchu | 78 cfm, 1,31 mmH2O |
| Pokoj | Procesor |
| Rychlost ventilátoru (max) | 2000 ot/min |
| Maximální hluk ventilátoru | 28 dB |
| Průměr větráku | 12 cm |
| Rychlost ventilátoru (min) | 800 ot/min |
| Minimální hluk ventilátoru | 9 dB |
| Typ ložiska | Hydraulický |
| Podpora PWM (pulzně šířková modulace) | Ano |
| Podporované patice procesorů | LGA 1851, LGA 1151 (Socket H4), LGA 1366 (Socket B), Socket AM4, Zásuvka AM5, LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, LGA 1150 (Socket H3) |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 60000 h |
| Minimální tlak vzduchu | 0,79 mmH2O |
| Montážní sada | Ano |
| Včetně termální podložky | Ano |
| Typ balení | Krabice |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | CPU cooling |
|---|---|
| EAN: | 8435693109433 |
| Thermal Design Power (TDP): | 280 W |
| Napětí ventilátoru: | 12 V |
| Proud ventilátoru: | 0,28 A |
| Napájecí zdroj: | 3,36 W |
| Barva: | Černá |
| Konektor ventilátoru: | 4pinový |
| Materiál žeber: | Hliník |
| Barva podsvětlení: | Více |
| Počet ventilátorů: | 1 ventilátor/ventilátory |
| Počet tepelných trubek: | 5 |
| Materiál základní desky: | Měď |
| Osvětlovací LED: | Ano |
| Typ konektoru LED: | 3-pinový |
| Výška balení: | 194 mm |
| Šířka balení: | 143 mm |
| Šířka: | 120 mm |
| Hmotnost: | 551 g |
| Výška: | 154 mm |
| Hloubka: | 68 mm |
| Hloubka balení: | 98 mm |
| Rozměry ventilátoru (š x h x v): | 120 x 25 x 120 mm |
| Model: | Vzduchový chladič |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Maximální proud vzduchu: | 78 cfm, 1,31 mmH2O |
| Pokoj: | Procesor |
| Rychlost ventilátoru (max): | 2000 ot/min |
| Maximální hluk ventilátoru: | 28 dB |
| Průměr větráku: | 12 cm |
| Rychlost ventilátoru (min): | 800 ot/min |
| Minimální hluk ventilátoru: | 9 dB |
| Typ ložiska: | Hydraulický |
| Podpora PWM (pulzně šířková modulace): | Ano |
| Podporované patice procesorů: | LGA 1851, LGA 1151 (Socket H4), LGA 1366 (Socket B), Socket AM4, Zásuvka AM5, LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, LGA 1150 (Socket H3) |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF): | 60000 h |
| Minimální tlak vzduchu: | 0,79 mmH2O |
| Montážní sada: | Ano |
| Včetně termální podložky: | Ano |
| Typ balení: | Krabice |
