TP-Link Archer T2U Nano WLAN 433 Mbit/s
Kód: KSITPLBUS0003Detailní popis produktu
TP-Link Archer T2U Nano WLAN 433 Mbit/s| Modulace | 256-QAM, 16-QAM, CCK, DBPSK, OFDM, DQPSK, 64-QAM |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| Šifrování/zabezpečení | 128-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, 64-bit WEP |
| Wi-fi pásmo | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Síťové standardy | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.1x, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Maximální přenosová rychlost | 433 Mbit/s |
| Podporované rychlosti WLAN | 54, 11, 150, 200, 433 Mbit/s |
| Wi-Fi | Ano |
| Frekvenční rozsah | 2,4 - 5 GHz |
| Napájení z USB | Ano |
| Interní | Ne |
| Barva | Černá |
| Anténa | Ano |
| Typ směru antény | Všesměrový |
| Vysílací výkon (FCC) | 20 dbm |
| Vysílací výkon (CE) | 20 dbm |
| Konstrukce antény | Vnitřní |
| Režimy fungování | Režim infrastruktury |
| Komponent pro | PC/Laptop |
| Výška | 18,6 mm |
| Hloubka | 7,1 mm |
| Šířka | 15 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 7, Windows 8.1, Windows 8, Windows 10, Windows XP |
| Podporované operační systémy Mac | macOS |
| Výška balení | 30 mm |
| Hloubka balení | 128 mm |
| Hmotnost včetně balení | 90 g |
| Šířka balení | 138 mm |
| Certifikáty shody | RoHS, CE, Federální komunikační komise (FCC) |
| Technologie propojení | Kabel |
| USB verze | 2.0 |
| Rozhraní | USB, WLAN |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| Zdrojové CD | Ano |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| Varování | Chraňte zařízení před vlhkostí a extrémními teplotami., Před použitím se ujistěte, že je zařízení správně připojeno k portu USB., Výrobek nerozebírejte ani neupravujte, aby nedošlo k jeho poškození nebo úrazu elektrickým proudem. |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wireless network cards USB |
|---|---|
| EAN: | 6935364099978 |
| Modulace: | 256-QAM, 16-QAM, CCK, DBPSK, OFDM, DQPSK, 64-QAM |
| Standardy Wi-Fi: | 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| Šifrování/zabezpečení: | 128-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, 64-bit WEP |
| Wi-fi pásmo: | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Síťové standardy: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.1x, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Maximální přenosová rychlost: | 433 Mbit/s |
| Podporované rychlosti WLAN: | 54, 11, 150, 200, 433 Mbit/s |
| Wi-Fi: | Ano |
| Frekvenční rozsah: | 2,4 - 5 GHz |
| Napájení z USB: | Ano |
| Interní: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Anténa: | Ano |
| Typ směru antény: | Všesměrový |
| Vysílací výkon (FCC): | 20 dbm |
| Vysílací výkon (CE): | 20 dbm |
| Konstrukce antény: | Vnitřní |
| Režimy fungování: | Režim infrastruktury |
| Komponent pro: | PC/Laptop |
| Výška: | 18,6 mm |
| Hloubka: | 7,1 mm |
| Šířka: | 15 mm |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 7, Windows 8.1, Windows 8, Windows 10, Windows XP |
| Podporované operační systémy Mac: | macOS |
| Výška balení: | 30 mm |
| Hloubka balení: | 128 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 90 g |
| Šířka balení: | 138 mm |
| Certifikáty shody: | RoHS, CE, Federální komunikační komise (FCC) |
| Technologie propojení: | Kabel |
| USB verze: | 2.0 |
| Rozhraní: | USB, WLAN |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -40 - 70 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 5 - 90% |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 90% |
| Stručný návod k instalaci: | Ano |
| Zdrojové CD: | Ano |
| Kód harmonizovaného systému: | 85176990 |
| Varování: | Chraňte zařízení před vlhkostí a extrémními teplotami., Před použitím se ujistěte, že je zařízení správně připojeno k portu USB., Výrobek nerozebírejte ani neupravujte, aby nedošlo k jeho poškození nebo úrazu elektrickým proudem. |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti: | Ano |
