VETEXPERT Veterinary Diet Intestinal Dog - mokré krmivo pro psy - 400g
Kód: DLPVEEKAM0040Detailní popis produktu
VETEXPERT Veterinary Diet Intestinal Dog - mokré krmivo pro psy - 400g| Hlavní příchuť | Drůbež |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Specifické potřeby zvířete | Odvodnění, Snížení potravinové intolerance, Střevní malabsorpce, Rekonvalescence po operacích zažívacího traktu, Doba rekonvalescence, Zotavení, Správné trávení |
| Další funkce | Bez lepku, Podpora trávení, Gastrointestinální problémy, Bez obilovin, Rekonvalescence, Alergie |
| Hmotnost | 400 g |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bezlepkový | Ano |
| Typ balení | Plechovka |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Bez sóji | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Sezónní nabídka | Jarní |
| Bez cukru | Ano |
| Kategorie produktu | Veterinární krmivo |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace., Není určeno k lidské spotřebě., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Bílkoviny | 8,9% |
| Obsah tuku | 5,9% |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
| Obsažená vlhkost | 78% |
| Hrubý popel | 2,6% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5901891240719 |
| Hlavní příchuť: | Drůbež |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Specifické potřeby zvířete: | Odvodnění, Snížení potravinové intolerance, Střevní malabsorpce, Rekonvalescence po operacích zažívacího traktu, Doba rekonvalescence, Zotavení, Správné trávení |
| Další funkce: | Bez lepku, Podpora trávení, Gastrointestinální problémy, Bez obilovin, Rekonvalescence, Alergie |
| Hmotnost: | 400 g |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bezlepkový: | Ano |
| Typ balení: | Plechovka |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Bez sóji: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | V každém věku |
| Sezónní nabídka: | Jarní |
| Bez cukru: | Ano |
| Kategorie produktu: | Veterinární krmivo |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace., Není určeno k lidské spotřebě., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Bílkoviny: | 8,9% |
| Obsah tuku: | 5,9% |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
| Obsažená vlhkost: | 78% |
| Hrubý popel: | 2,6% |
