VETEXPERT Raw Paleo Puppy Mono Cod - mokré krmivo pro štěňata - 400 g
Kód: DLPVEEKAM0002Detailní popis produktu
VETEXPERT Raw Paleo Puppy Mono Cod - mokré krmivo pro štěňata - 400 g| Typ balení | Plechovka |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Stáří zvířete | Junior |
| Hlavní příchuť | Ryby |
| Forma dávkování | Pevný |
| Specifické potřeby zvířete | Nesnášenlivost obilovin, Potravinová alergie, Snížení potravinové intolerance |
| Bez cukru | Ano |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Hmotnost | 400 g |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Řada | VETEXPERT Raw Paleo |
| Další funkce | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Bez lepku, Přecitlivělost na potraviny, Monobílkoviny, Podpora trávení |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace., Není určeno k lidské spotřebě. |
| Obsažená vlhkost | 79,8% |
| Obsah tuku | 4,6% |
| Hrubý popel | 1,9% |
| Hrubá vláknina | 0,9% |
| Bílkoviny | 9,7% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5902414209374 |
| Typ balení: | Plechovka |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Stáří zvířete: | Junior |
| Hlavní příchuť: | Ryby |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Specifické potřeby zvířete: | Nesnášenlivost obilovin, Potravinová alergie, Snížení potravinové intolerance |
| Bez cukru: | Ano |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Hmotnost: | 400 g |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Řada: | VETEXPERT Raw Paleo |
| Další funkce: | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Bez lepku, Přecitlivělost na potraviny, Monobílkoviny, Podpora trávení |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace., Není určeno k lidské spotřebě. |
| Obsažená vlhkost: | 79,8% |
| Obsah tuku: | 4,6% |
| Hrubý popel: | 1,9% |
| Hrubá vláknina: | 0,9% |
| Bílkoviny: | 9,7% |
