VETEXPERT Raw Paleo Pate Mini Adult Beef Mono - mokré krmivo pro psy - 150 g
Kód: DLPVEEKAM0016Detailní popis produktu
VETEXPERT Raw Paleo Pate Mini Adult Beef Mono - mokré krmivo pro psy - 150 g| Typ balení | Plechovka |
| Psí plemeno | Všechna plemena miniaturních psů, Všechna plemena malých psů |
| Specifické potřeby zvířete | Snížení potravinové intolerance, Potravinová alergie, Nesnášenlivost obilovin |
| Forma dávkování | Pevný |
| Hmotnost | 150 g |
| Bez cukru | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Další funkce | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Monobílkoviny, Bez lepku, Přecitlivělost na potraviny, Podpora trávení |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Řada | VETEXPERT Raw Paleo |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Plemeno domácího zvířete | Maltézský psík |
| Hlavní příchuť | Hovězí maso |
| Velikost plemene | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Varování | Není určeno k lidské spotřebě., Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace. |
| Hrubý popel | 2% |
| Obsah tuku | 5% |
| Obsažená vlhkost | 80% |
| Bílkoviny | 10% |
| Hrubá vláknina | 0,4% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5902414207912 |
| Typ balení: | Plechovka |
| Psí plemeno: | Všechna plemena miniaturních psů, Všechna plemena malých psů |
| Specifické potřeby zvířete: | Snížení potravinové intolerance, Potravinová alergie, Nesnášenlivost obilovin |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Hmotnost: | 150 g |
| Bez cukru: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Další funkce: | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Monobílkoviny, Bez lepku, Přecitlivělost na potraviny, Podpora trávení |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Řada: | VETEXPERT Raw Paleo |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Plemeno domácího zvířete: | Maltézský psík |
| Hlavní příchuť: | Hovězí maso |
| Velikost plemene: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Varování: | Není určeno k lidské spotřebě., Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace. |
| Hrubý popel: | 2% |
| Obsah tuku: | 5% |
| Obsažená vlhkost: | 80% |
| Bílkoviny: | 10% |
| Hrubá vláknina: | 0,4% |
