UNISZKI UNIsmak Rabbit with beetroot - vlhké krmivo pro psy - 400g
Kód: DLPUNZKAM0007Detailní popis produktu
UNISZKI UNIsmak Rabbit with beetroot - vlhké krmivo pro psy - 400g| Typ balení | Plechovka |
| Hmotnost | 400 g |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Další funkce | Přecitlivělost na potraviny, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Alergie, Podpora kloubů, Bez lepku |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Hlavní příchuť | Králík |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Řada | UNISZKI UNIsmak |
| Specifické potřeby zvířete | Alergický, Potravinová alergie, Celkové zdraví, Citlivý žaludek, Ochrana kloubů, Ochrana močového systému, Silná imunita, Nesnášenlivost obilovin, Kůže a srst |
| Bez sóji | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace., Není určeno k lidské spotřebě. |
| Hrubý popel | 2,92% |
| Hrubá vláknina | 0,8% |
| Obsah tuku | 10,10% |
| Obsažená vlhkost | 71,47% |
| Bílkoviny | 15,13% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5902921219163 |
| Typ balení: | Plechovka |
| Hmotnost: | 400 g |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Další funkce: | Přecitlivělost na potraviny, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Alergie, Podpora kloubů, Bez lepku |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Hlavní příchuť: | Králík |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Řada: | UNISZKI UNIsmak |
| Specifické potřeby zvířete: | Alergický, Potravinová alergie, Celkové zdraví, Citlivý žaludek, Ochrana kloubů, Ochrana močového systému, Silná imunita, Nesnášenlivost obilovin, Kůže a srst |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace., Není určeno k lidské spotřebě. |
| Hrubý popel: | 2,92% |
| Hrubá vláknina: | 0,8% |
| Obsah tuku: | 10,10% |
| Obsažená vlhkost: | 71,47% |
| Bílkoviny: | 15,13% |
