TROVET Weight & Diabetic WRD with chicken - Mokré krmivo pro psy - 400 g
Kód: VETTVTKMP0006Detailní popis produktu
TROVET Weight & Diabetic WRD with chicken - Mokré krmivo pro psy - 400 g| Typ zvířete | Pes |
| Specifické potřeby zvířete | Zácpa, Cukrovka, Sklon k nadváze, Pomáhá udržovat zdravou hmotnost |
| Typ balení | Plechovka |
| Příchuť krmiva | Kuřecí maso |
| Vhodné pro | Pes |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Hmotnost | 400 g |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Žádné umělé přísady | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Kategorie produktu | Veterinární krmivo |
| Stáří zvířete | V každém věku, Dospělí, Senior |
| Účinky na zdraví | Snížení hladiny cukru |
| Forma dávkování | Pevný |
| Velikost porce | 400 g |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena, Všechny velikosti (2 - 80 kg) |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Bezlepkový | Ne |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Další funkce | Pro seniory, Celkový zdravotní stav, Nadváha, Přecitlivělost na potraviny, Cukrovka |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Obsah tuku | 2,6% |
| Bílkoviny | 7,5% |
| Obsažená vlhkost | 81,5% |
| Hrubý popel | 2% |
| Hrubá vláknina | 1,7% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8716811000499 |
| Typ zvířete: | Pes |
| Specifické potřeby zvířete: | Zácpa, Cukrovka, Sklon k nadváze, Pomáhá udržovat zdravou hmotnost |
| Typ balení: | Plechovka |
| Příchuť krmiva: | Kuřecí maso |
| Vhodné pro: | Pes |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Hmotnost: | 400 g |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Žádné umělé přísady: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Kategorie produktu: | Veterinární krmivo |
| Stáří zvířete: | V každém věku, Dospělí, Senior |
| Účinky na zdraví: | Snížení hladiny cukru |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Velikost porce: | 400 g |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena, Všechny velikosti (2 - 80 kg) |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Bezlepkový: | Ne |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Další funkce: | Pro seniory, Celkový zdravotní stav, Nadváha, Přecitlivělost na potraviny, Cukrovka |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Obsah tuku: | 2,6% |
| Bílkoviny: | 7,5% |
| Obsažená vlhkost: | 81,5% |
| Hrubý popel: | 2% |
| Hrubá vláknina: | 1,7% |
