TROVET Urinary Struvite 400g Kuřecí maso, Vepřové Dospělý jedinec
Kód: VETTVTKMP0015Detailní popis produktu
TROVET Urinary Struvite 400g Kuřecí maso, Vepřové Dospělý jedinec| Další funkce | Struvitové kameny, Pro seniory |
| Hlavní příchuť | Vepřové maso, Kuře |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo, Veterinární krmivo |
| Typ dávkovače | Plechovka |
| Příchuť krmiva | Vepřové, Kuřecí maso |
| Kapacita | 400 g |
| Typ balení | Plechovka |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Účinky na zdraví | Celkový zdravotní stav |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín E, Vitamín D3 |
| Stáří zvířete | Dospělí, Senior |
| Hmotnost | 400 g |
| Hrubá vláknina | 0,8% |
| Bílkoviny | 7% |
| Obsažená vlhkost | 76% |
| Obsah tuku | 6,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8716811001229 |
| Další funkce: | Struvitové kameny, Pro seniory |
| Hlavní příchuť: | Vepřové maso, Kuře |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo, Veterinární krmivo |
| Typ dávkovače: | Plechovka |
| Příchuť krmiva: | Vepřové, Kuřecí maso |
| Kapacita: | 400 g |
| Typ balení: | Plechovka |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Účinky na zdraví: | Celkový zdravotní stav |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamín E, Vitamín D3 |
| Stáří zvířete: | Dospělí, Senior |
| Hmotnost: | 400 g |
| Hrubá vláknina: | 0,8% |
| Bílkoviny: | 7% |
| Obsažená vlhkost: | 76% |
| Obsah tuku: | 6,5% |
