TROVET Unique Protein UPR with rabbit Mono - Mokré krmivo pro psy a kočky - 400 g
Kód: VETTVTKMP0012Detailní popis produktu
TROVET Unique Protein UPR with rabbit Mono - Mokré krmivo pro psy a kočky - 400 g| Specifické potřeby zvířete | Potravinová alergie, Správné trávení, Zlepšení zdraví pokožky |
| Typ zvířete | Kočka, pes |
| Hmotnost | 400 g |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Další funkce | Přecitlivělost na potraviny, Bez lepku, Alergie, Monobílkoviny, Bez kuřecího masa |
| Velikost plemene | Všechny velikosti (2 - 80 kg), Vhodné pro všechna plemena |
| Bez cukru | Ano |
| Účinky na zdraví | Léčba alergie |
| Kategorie produktu | Veterinární krmivo, Vlhké krmivo |
| Bez sóji | Ano |
| Příchuť krmiva | Králík |
| Typ balení | Plechovka |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Stáří zvířete | V každém věku, Senior, Dospělí |
| Bezlepkový | Ano |
| Velikost porce | 400 g |
| Hlavní příchuť | Králík |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Žádné umělé přísady | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Vhodné pro | Pes a kočka |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Obsah tuku | 5% |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
| Obsažená vlhkost | 83% |
| Bílkoviny | 5,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8716811031370 |
| Specifické potřeby zvířete: | Potravinová alergie, Správné trávení, Zlepšení zdraví pokožky |
| Typ zvířete: | Kočka, pes |
| Hmotnost: | 400 g |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Další funkce: | Přecitlivělost na potraviny, Bez lepku, Alergie, Monobílkoviny, Bez kuřecího masa |
| Velikost plemene: | Všechny velikosti (2 - 80 kg), Vhodné pro všechna plemena |
| Bez cukru: | Ano |
| Účinky na zdraví: | Léčba alergie |
| Kategorie produktu: | Veterinární krmivo, Vlhké krmivo |
| Bez sóji: | Ano |
| Příchuť krmiva: | Králík |
| Typ balení: | Plechovka |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Stáří zvířete: | V každém věku, Senior, Dospělí |
| Bezlepkový: | Ano |
| Velikost porce: | 400 g |
| Hlavní příchuť: | Králík |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Žádné umělé přísady: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Vhodné pro: | Pes a kočka |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Obsah tuku: | 5% |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
| Obsažená vlhkost: | 83% |
| Bílkoviny: | 5,5% |
