TROVET Recovery Liquid CCL - mokré krmivo pro psy a kočky - 400g
Kód: VETTVTKMP0017Detailní popis produktu
TROVET Recovery Liquid CCL - mokré krmivo pro psy a kočky - 400g| Další funkce | Rekonvalescence, Pro seniory, Bez obilovin, Podpora imunity, Těhotenství a kojení, Bez lepku |
| Kategorie produktu | Veterinární krmivo, Vlhké krmivo |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Bez sóji | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Zachování vitality, Období růstu, těhotenství a kojení, Podpora při anorexii, Vitalita, Stabilizace střevní bakteriální flóry, Doba rekonvalescence, Zotavení |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez cukru | Ano |
| Hmotnost | 400 g |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ balení | Plechovka |
| Kategorie | Pro kočky, Pro vašeho psa |
| Bezlepkový | Ano |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Veterinární klasifikace | Dietetická krmná směs, Doplňkové krmivo |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace., Není určeno k lidské spotřebě. |
| Hrubý popel | 1,8% |
| Hrubá vláknina | 0,3% |
| Obsažená vlhkost | 87% |
| Obsah tuku | 5% |
| Bílkoviny | 5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8716811031790 |
| Další funkce: | Rekonvalescence, Pro seniory, Bez obilovin, Podpora imunity, Těhotenství a kojení, Bez lepku |
| Kategorie produktu: | Veterinární krmivo, Vlhké krmivo |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Bez sóji: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Zachování vitality, Období růstu, těhotenství a kojení, Podpora při anorexii, Vitalita, Stabilizace střevní bakteriální flóry, Doba rekonvalescence, Zotavení |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez cukru: | Ano |
| Hmotnost: | 400 g |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Typ balení: | Plechovka |
| Kategorie: | Pro kočky, Pro vašeho psa |
| Bezlepkový: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Veterinární klasifikace: | Dietetická krmná směs, Doplňkové krmivo |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace., Není určeno k lidské spotřebě. |
| Hrubý popel: | 1,8% |
| Hrubá vláknina: | 0,3% |
| Obsažená vlhkost: | 87% |
| Obsah tuku: | 5% |
| Bílkoviny: | 5% |
