TROVET Hypoallergenic VPD with venison - Mokré krmivo pro psy - 400 g
Kód: VETTVTKMP0004Detailní popis produktu
TROVET Hypoallergenic VPD with venison - Mokré krmivo pro psy - 400 g| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo, Veterinární krmivo |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Velikost porce | 400 g |
| Příchuť krmiva | Kanec |
| Účinky na zdraví | Léčba alergie |
| Vhodné pro | Pes |
| Specifické potřeby zvířete | Potravinová alergie |
| Hmotnost | 400 g |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ zvířete | Pes |
| Forma dávkování | Pevný |
| Typ balení | Plechovka |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Stáří zvířete | Dospělí, Senior |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Žádné umělé přísady | Ano |
| Velikost plemene | Všechny velikosti (2 - 80 kg), Vhodné pro všechna plemena |
| Bez cukru | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Hlavní příchuť | Zvěřina |
| Další funkce | Bez obilovin, Alergie, Přecitlivělost na potraviny, Pro seniory, Bez lepku |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Hrubý popel | 1,8% |
| Bílkoviny | 6,5% |
| Hrubá vláknina | 1% |
| Obsah tuku | 4,3% |
| Obsažená vlhkost | 83% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8716811001663 |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo, Veterinární krmivo |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Velikost porce: | 400 g |
| Příchuť krmiva: | Kanec |
| Účinky na zdraví: | Léčba alergie |
| Vhodné pro: | Pes |
| Specifické potřeby zvířete: | Potravinová alergie |
| Hmotnost: | 400 g |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Typ zvířete: | Pes |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Typ balení: | Plechovka |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Stáří zvířete: | Dospělí, Senior |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Žádné umělé přísady: | Ano |
| Velikost plemene: | Všechny velikosti (2 - 80 kg), Vhodné pro všechna plemena |
| Bez cukru: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Zvěřina |
| Další funkce: | Bez obilovin, Alergie, Přecitlivělost na potraviny, Pro seniory, Bez lepku |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Hrubý popel: | 1,8% |
| Bílkoviny: | 6,5% |
| Hrubá vláknina: | 1% |
| Obsah tuku: | 4,3% |
| Obsažená vlhkost: | 83% |
