TROVET Hypoallergenic Mono LRD with lamb - Mokré krmivo pro psy - 400 g
Kód: VETTVTKMP0003Detailní popis produktu
TROVET Hypoallergenic Mono LRD with lamb - Mokré krmivo pro psy - 400 g| Bez umělých barviv | Ano |
| Další funkce | Alergie, Přecitlivělost na potraviny, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Pro seniory, Monobílkoviny, Bez lepku, Podpora trávení |
| Stáří zvířete | Senior, Dospělí |
| Kategorie produktu | Veterinární krmivo, Vlhké krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena, Všechny velikosti (2 - 80 kg) |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Hlavní příchuť | Jehněčí |
| Hmotnost | 400 g |
| Vhodné pro | Pes |
| Typ balení | Plechovka |
| Typ zvířete | Pes |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Žádné umělé přísady | Ano |
| Velikost porce | 400 g |
| Příchuť krmiva | Jehněčí |
| Bez cukru | Ano |
| Účinky na zdraví | Léčba alergie |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Specifické potřeby zvířete | Potravinová alergie |
| Bez sóji | Ano |
| Bílkoviny | 9% |
| Hrubá vláknina | 1% |
| Obsažená vlhkost | 79% |
| Obsah tuku | 5% |
| Hrubý popel | 1,7% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8716811001625 |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Další funkce: | Alergie, Přecitlivělost na potraviny, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Pro seniory, Monobílkoviny, Bez lepku, Podpora trávení |
| Stáří zvířete: | Senior, Dospělí |
| Kategorie produktu: | Veterinární krmivo, Vlhké krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena, Všechny velikosti (2 - 80 kg) |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Hlavní příchuť: | Jehněčí |
| Hmotnost: | 400 g |
| Vhodné pro: | Pes |
| Typ balení: | Plechovka |
| Typ zvířete: | Pes |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Žádné umělé přísady: | Ano |
| Velikost porce: | 400 g |
| Příchuť krmiva: | Jehněčí |
| Bez cukru: | Ano |
| Účinky na zdraví: | Léčba alergie |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Specifické potřeby zvířete: | Potravinová alergie |
| Bez sóji: | Ano |
| Bílkoviny: | 9% |
| Hrubá vláknina: | 1% |
| Obsažená vlhkost: | 79% |
| Obsah tuku: | 5% |
| Hrubý popel: | 1,7% |
