PUPIL Premium All Meat Venison - vlhké krmivo pro psy - 800g
Kód: DLPPP1KAM0002Detailní popis produktu
PUPIL Premium All Meat Venison - vlhké krmivo pro psy - 800g| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Hmotnost | 800 g |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Bez sóji | Ano |
| Další funkce | Bez lepku, Přecitlivělost na potraviny, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Budování svalů, Alergie, Celkový zdravotní stav |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Bezlepkový | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Specifické potřeby zvířete | Citlivý žaludek, Potravinová alergie, Kůže a srst, Alergický, Ochrana svalové hmoty, Ochrana trávicího traktu, Nesnášenlivost obilovin |
| Bez cukru | Ano |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Hlavní příchuť | Zvěřina |
| Typ balení | Plechovka |
| Varování | Není určeno k lidské spotřebě., Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace. |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
| Hrubý popel | 2,3% |
| Bílkoviny | 11% |
| Obsažená vlhkost | 78% |
| Obsah tuku | 7,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5906731520266 |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Hmotnost: | 800 g |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Bez sóji: | Ano |
| Další funkce: | Bez lepku, Přecitlivělost na potraviny, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Budování svalů, Alergie, Celkový zdravotní stav |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Bezlepkový: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Specifické potřeby zvířete: | Citlivý žaludek, Potravinová alergie, Kůže a srst, Alergický, Ochrana svalové hmoty, Ochrana trávicího traktu, Nesnášenlivost obilovin |
| Bez cukru: | Ano |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Hlavní příchuť: | Zvěřina |
| Typ balení: | Plechovka |
| Varování: | Není určeno k lidské spotřebě., Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace. |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
| Hrubý popel: | 2,3% |
| Bílkoviny: | 11% |
| Obsažená vlhkost: | 78% |
| Obsah tuku: | 7,5% |
