PRIME BITE Mono Pheasant with berries - vlhké krmivo pro psy - 400g
Kód: DLPGDOKAM0006Detailní popis produktu
PRIME BITE Mono Pheasant with berries - vlhké krmivo pro psy - 400g| Bez sóji | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Citlivý žaludek, Správné trávení, Alergický, Celkové zdraví, Nesnášenlivost obilovin, Potravinová alergie, Snížení potravinové intolerance, Ochrana svalové hmoty |
| Hmotnost | 400 g |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Typ balení | Plechovka |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bezlepkový | Ano |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Bez cukru | Ano |
| Hlavní příchuť | Bažant |
| Další funkce | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Podpora trávení, Monobílkoviny, Přecitlivělost na potraviny, Budování svalů, Celkový zdravotní stav, Alergie, Bez lepku |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace., Není určeno k lidské spotřebě. |
| Bílkoviny | 11% |
| Hrubý popel | 1,6% |
| Hrubá vláknina | 0,8% |
| Obsažená vlhkost | 77% |
| Obsah tuku | 6,7% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5904730806558 |
| Bez sóji: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Citlivý žaludek, Správné trávení, Alergický, Celkové zdraví, Nesnášenlivost obilovin, Potravinová alergie, Snížení potravinové intolerance, Ochrana svalové hmoty |
| Hmotnost: | 400 g |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Typ balení: | Plechovka |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bezlepkový: | Ano |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Bez cukru: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Bažant |
| Další funkce: | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Podpora trávení, Monobílkoviny, Přecitlivělost na potraviny, Budování svalů, Celkový zdravotní stav, Alergie, Bez lepku |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace., Není určeno k lidské spotřebě. |
| Bílkoviny: | 11% |
| Hrubý popel: | 1,6% |
| Hrubá vláknina: | 0,8% |
| Obsažená vlhkost: | 77% |
| Obsah tuku: | 6,7% |
