PAKA ZWIERZAKA Pepe Horse Mono - vlhké krmivo pro psy - 800g
Kód: DLPPZWKAM0026Detailní popis produktu
PAKA ZWIERZAKA Pepe Horse Mono - vlhké krmivo pro psy - 800g| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Alergie, Monobílkoviny, Budování svalů, Přecitlivělost na potraviny, Bez lepku, Bez kuřecího masa, Bez obilovin |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Řada | PAKA ZWIERZAKA Pepe |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Bez sóji | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Typ balení | Plechovka |
| Hmotnost | 800 g |
| Bez cukru | Ano |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Specifické potřeby zvířete | Správné trávení, Alergický, Potravinová alergie |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Hlavní příchuť | Koňské maso |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace., Není určeno k lidské spotřebě. |
| Hrubý popel | 2,8% |
| Obsažená vlhkost | 81,6% |
| Obsah tuku | 4% |
| Bílkoviny | 10,9% |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5906638169841 |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav, Alergie, Monobílkoviny, Budování svalů, Přecitlivělost na potraviny, Bez lepku, Bez kuřecího masa, Bez obilovin |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Řada: | PAKA ZWIERZAKA Pepe |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Bez sóji: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Typ balení: | Plechovka |
| Hmotnost: | 800 g |
| Bez cukru: | Ano |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Specifické potřeby zvířete: | Správné trávení, Alergický, Potravinová alergie |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Hlavní příchuť: | Koňské maso |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace., Není určeno k lidské spotřebě. |
| Hrubý popel: | 2,8% |
| Obsažená vlhkost: | 81,6% |
| Obsah tuku: | 4% |
| Bílkoviny: | 10,9% |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
