PAKA ZWIERZAKA Pepe Goat Mono - vlhké krmivo pro psy - 400g
Kód: DLPPZWKAM0015Detailní popis produktu
PAKA ZWIERZAKA Pepe Goat Mono - vlhké krmivo pro psy - 400g| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Řada | PAKA ZWIERZAKA Pepe |
| Další funkce | Podpora trávení, Bez lepku, Alergie, Celkový zdravotní stav, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Monobílkoviny |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Hlavní příchuť | Kozí |
| Bezlepkový | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Typ balení | Plechovka |
| Bez cukru | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Alergický, Potravinová alergie, Snížení potravinové intolerance |
| Hmotnost | 400 g |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Bez sóji | Ano |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace., Není určeno k lidské spotřebě. |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
| Obsažená vlhkost | 81,4% |
| Bílkoviny | 9,6% |
| Obsah tuku | 4,7% |
| Hrubý popel | 2,8% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5907780109976 |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Řada: | PAKA ZWIERZAKA Pepe |
| Další funkce: | Podpora trávení, Bez lepku, Alergie, Celkový zdravotní stav, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Monobílkoviny |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Kozí |
| Bezlepkový: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Typ balení: | Plechovka |
| Bez cukru: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Alergický, Potravinová alergie, Snížení potravinové intolerance |
| Hmotnost: | 400 g |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Bez sóji: | Ano |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace., Není určeno k lidské spotřebě. |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
| Obsažená vlhkost: | 81,4% |
| Bílkoviny: | 9,6% |
| Obsah tuku: | 4,7% |
| Hrubý popel: | 2,8% |
