OPTIVITAL Chunks with beef, game and carrots in gravy - vlhké krmivo pro psy - 415g
Kód: DLPOTVKAM0001Detailní popis produktu
OPTIVITAL Chunks with beef, game and carrots in gravy - vlhké krmivo pro psy - 415g| Hmotnost | 415 g |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity, Podpora trávení, Bez lepku |
| Specifické potřeby zvířete | Silná imunita, Silné a zdravé kosti, Kůže a srst, Podpora zraku, Správné trávení |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Bez sóji | Ano |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Bez cukru | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Hlavní příchuť | Hovězí maso |
| Typ balení | Plechovka |
| Varování | Není určeno k lidské spotřebě., Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace. |
| Bílkoviny | 8% |
| Hrubá vláknina | 0,4% |
| Obsah tuku | 4,5% |
| Hrubý popel | 2,5% |
| Obsažená vlhkost | 81% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5907467782515 |
| Hmotnost: | 415 g |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity, Podpora trávení, Bez lepku |
| Specifické potřeby zvířete: | Silná imunita, Silné a zdravé kosti, Kůže a srst, Podpora zraku, Správné trávení |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Bez sóji: | Ano |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Bez cukru: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Hlavní příchuť: | Hovězí maso |
| Typ balení: | Plechovka |
| Varování: | Není určeno k lidské spotřebě., Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace. |
| Bílkoviny: | 8% |
| Hrubá vláknina: | 0,4% |
| Obsah tuku: | 4,5% |
| Hrubý popel: | 2,5% |
| Obsažená vlhkost: | 81% |
