OLLO Puppy Pure Krůtí Mono - mokré krmivo pro psy - 850 g
Kód: DLPOLLKAM0009Detailní popis produktu
OLLO Puppy Pure Krůtí Mono - mokré krmivo pro psy - 850 g| Bezlepkový | Ano |
| Stáří zvířete | Junior |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Hlavní příchuť | Krocan |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Další funkce | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Bez lepku, Budování svalů, Monobílkoviny, Celkový zdravotní stav, Alergie, Podpora trávení, Gastrointestinální problémy, Období růstu, Přecitlivělost na potraviny |
| Hmotnost | 850 g |
| Specifické potřeby zvířete | Potravinová alergie, Období růstu, Správné trávení |
| Bez cukru | Ano |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Forma dávkování | Pevný |
| Typ balení | Plechovka |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Varování | Není určeno k lidské spotřebě., Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace. |
| Bílkoviny | 15,5% |
| Hrubá vláknina | 0,2% |
| Obsah tuku | 10,5% |
| Obsažená vlhkost | 63% |
| Hrubý popel | 2,7% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5905567513282 |
| Bezlepkový: | Ano |
| Stáří zvířete: | Junior |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Krocan |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Další funkce: | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Bez lepku, Budování svalů, Monobílkoviny, Celkový zdravotní stav, Alergie, Podpora trávení, Gastrointestinální problémy, Období růstu, Přecitlivělost na potraviny |
| Hmotnost: | 850 g |
| Specifické potřeby zvířete: | Potravinová alergie, Období růstu, Správné trávení |
| Bez cukru: | Ano |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Typ balení: | Plechovka |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Varování: | Není určeno k lidské spotřebě., Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace. |
| Bílkoviny: | 15,5% |
| Hrubá vláknina: | 0,2% |
| Obsah tuku: | 10,5% |
| Obsažená vlhkost: | 63% |
| Hrubý popel: | 2,7% |
