OLLO Plus Collagen Mono Deer - vlhké krmivo pro psy - 400g
Kód: DLPOLLKAM0029Detailní popis produktu
OLLO Plus Collagen Mono Deer - vlhké krmivo pro psy - 400g| Specifické potřeby zvířete | Ochrana svalové hmoty, Kůže a srst, Citlivý žaludek, Ochrana kloubů, Celkové zdraví, Aktivní, Správné trávení, Potravinová alergie, Snížení potravinové intolerance, Nesnášenlivost obilovin, Pro eliminační diety, Alergický |
| Hmotnost | 400 g |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ balení | Plechovka |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bezlepkový | Ano |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Hlavní příchuť | Jelení |
| Další funkce | Podpora trávení, Budování svalů, Celkový zdravotní stav, Podpora kloubů, Monobílkoviny, Alergie, Bez lepku, Přecitlivělost na potraviny, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Řada | OLLO Plus |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace., Není určeno k lidské spotřebě. |
| Obsažená vlhkost | 75% |
| Obsah tuku | 6,5% |
| Bílkoviny | 10% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Hrubý popel | 2,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5905567513978 |
| Specifické potřeby zvířete: | Ochrana svalové hmoty, Kůže a srst, Citlivý žaludek, Ochrana kloubů, Celkové zdraví, Aktivní, Správné trávení, Potravinová alergie, Snížení potravinové intolerance, Nesnášenlivost obilovin, Pro eliminační diety, Alergický |
| Hmotnost: | 400 g |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Typ balení: | Plechovka |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bezlepkový: | Ano |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Hlavní příchuť: | Jelení |
| Další funkce: | Podpora trávení, Budování svalů, Celkový zdravotní stav, Podpora kloubů, Monobílkoviny, Alergie, Bez lepku, Přecitlivělost na potraviny, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Řada: | OLLO Plus |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace., Není určeno k lidské spotřebě. |
| Obsažená vlhkost: | 75% |
| Obsah tuku: | 6,5% |
| Bílkoviny: | 10% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Hrubý popel: | 2,5% |
