JOHN DOG Pumpkin Mono Turkey with pumpkin - vlhké krmivo pro psy - 400g
Kód: DLPJDOKAM0043Detailní popis produktu
JOHN DOG Pumpkin Mono Turkey with pumpkin - vlhké krmivo pro psy - 400g| Hmotnost | 400 g |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ balení | Plechovka |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Hlavní příchuť | Krocan |
| Specifické potřeby zvířete | Alergický, Silné a zdravé kosti, Celkové zdraví, Snížení potravinové intolerance |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez cukru | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Alergie, Monobílkoviny, Bez lepku, Bez kuřecího masa, Bez obilovin |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Řada | JOHN DOG Pumpkin |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace., Není určeno k lidské spotřebě. |
| Obsah tuku | 5,4% |
| Bílkoviny | 10,5% |
| Hrubá vláknina | 0,4% |
| Obsažená vlhkost | 79% |
| Hrubý popel | 2,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5903769000692 |
| Hmotnost: | 400 g |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Typ balení: | Plechovka |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Krocan |
| Specifické potřeby zvířete: | Alergický, Silné a zdravé kosti, Celkové zdraví, Snížení potravinové intolerance |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez cukru: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav, Alergie, Monobílkoviny, Bez lepku, Bez kuřecího masa, Bez obilovin |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Řada: | JOHN DOG Pumpkin |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace., Není určeno k lidské spotřebě. |
| Obsah tuku: | 5,4% |
| Bílkoviny: | 10,5% |
| Hrubá vláknina: | 0,4% |
| Obsažená vlhkost: | 79% |
| Hrubý popel: | 2,5% |
