JOHN DOG Pumpkin Line Adult Mono Wild Boar with pumpkin - vlhké krmivo pro psy - 800g
Kód: DLPJDOKAM0026Detailní popis produktu
JOHN DOG Pumpkin Line Adult Mono Wild Boar with pumpkin - vlhké krmivo pro psy - 800g| Další funkce | Přecitlivělost na potraviny, Celkový zdravotní stav, Monobílkoviny, Alergie, Budování svalů, Bez lepku, Podpora trávení, Bez kuřecího masa |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Řada | JOHN DOG Pumpkin |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Hlavní příchuť | Kanec |
| Forma dávkování | Pevný |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez cukru | Ano |
| Typ balení | Plechovka |
| Specifické potřeby zvířete | Snížení potravinové intolerance, Silná imunita, Správné trávení, Alergický, Ochrana svalové hmoty, Celkové zdraví, Potravinová alergie |
| Bez sóji | Ano |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Hmotnost | 800 g |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace., Není určeno k lidské spotřebě. |
| Bílkoviny | 10,5% |
| Hrubá vláknina | 0,4% |
| Obsažená vlhkost | 77% |
| Obsah tuku | 5,8% |
| Hrubý popel | 2,8% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5903769000753 |
| Další funkce: | Přecitlivělost na potraviny, Celkový zdravotní stav, Monobílkoviny, Alergie, Budování svalů, Bez lepku, Podpora trávení, Bez kuřecího masa |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Řada: | JOHN DOG Pumpkin |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Hlavní příchuť: | Kanec |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez cukru: | Ano |
| Typ balení: | Plechovka |
| Specifické potřeby zvířete: | Snížení potravinové intolerance, Silná imunita, Správné trávení, Alergický, Ochrana svalové hmoty, Celkové zdraví, Potravinová alergie |
| Bez sóji: | Ano |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Hmotnost: | 800 g |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace., Není určeno k lidské spotřebě. |
| Bílkoviny: | 10,5% |
| Hrubá vláknina: | 0,4% |
| Obsažená vlhkost: | 77% |
| Obsah tuku: | 5,8% |
| Hrubý popel: | 2,8% |
