Dolina Noteci 5902921300700 konzervované krmivo pro psy Turecko Dospělý jedinec 150 g
Kód: DLZDNTKMP0013Detailní popis produktu
Dolina Noteci 5902921300700 konzervované krmivo pro psy Turecko Dospělý jedinec 150 g| Hlavní příchuť | Krocan |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín D3, Vitamín E |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Další funkce | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Bez lepku, Přecitlivělost na potraviny |
| Velikost plemene | Malý (5-10 kilogramů), Vhodné pro všechna plemena |
| Příchuť krmiva | Turecko |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Řada | DOLINA NOTECI Premium |
| Typ balení | Sáček |
| Kapacita | 150 g |
| Množství | 1 |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace., Není určeno k lidské spotřebě. |
| Bílkoviny | 9% |
| Hrubý popel | 2,5% |
| Hrubá vláknina | 0,8% |
| Obsažená vlhkost | 78% |
| Obsah tuku | 7% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5902921300700 |
| Hlavní příchuť: | Krocan |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamín D3, Vitamín E |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Další funkce: | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Bez lepku, Přecitlivělost na potraviny |
| Velikost plemene: | Malý (5-10 kilogramů), Vhodné pro všechna plemena |
| Příchuť krmiva: | Turecko |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Řada: | DOLINA NOTECI Premium |
| Typ balení: | Sáček |
| Kapacita: | 150 g |
| Množství: | 1 |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace., Není určeno k lidské spotřebě. |
| Bílkoviny: | 9% |
| Hrubý popel: | 2,5% |
| Hrubá vláknina: | 0,8% |
| Obsažená vlhkost: | 78% |
| Obsah tuku: | 7% |
