BALTICA Smaki regionów Puppy Mono Rabbit with carrot - vlhké krmivo pro psy - 400g
Kód: DLPBA5KAM0022Detailní popis produktu
BALTICA Smaki regionów Puppy Mono Rabbit with carrot - vlhké krmivo pro psy - 400g| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Bez lepku, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Budování svalů, Přecitlivělost na potraviny, Monobílkoviny, Podpora trávení, Období růstu, Alergie |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Ochrana svalové hmoty, Potravinová alergie, Silná imunita, Celkové zdraví, Správné trávení, Období růstu, Alergický, Snížení potravinové intolerance |
| Hmotnost | 400 g |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Bezlepkový | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Hlavní příchuť | Králík |
| Stáří zvířete | Junior |
| Bez cukru | Ano |
| Typ balení | Plechovka |
| Bez sóji | Ano |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Řada | BALTICA Smaki regionów |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Varování | Není určeno k lidské spotřebě., Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace. |
| Hrubý popel | 1,4% |
| Obsah tuku | 4,4% |
| Bílkoviny | 5,9% |
| Obsažená vlhkost | 84% |
| Hrubá vláknina | 0,7% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5905996521070 |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav, Bez lepku, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Budování svalů, Přecitlivělost na potraviny, Monobílkoviny, Podpora trávení, Období růstu, Alergie |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Ochrana svalové hmoty, Potravinová alergie, Silná imunita, Celkové zdraví, Správné trávení, Období růstu, Alergický, Snížení potravinové intolerance |
| Hmotnost: | 400 g |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Bezlepkový: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Hlavní příchuť: | Králík |
| Stáří zvířete: | Junior |
| Bez cukru: | Ano |
| Typ balení: | Plechovka |
| Bez sóji: | Ano |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Řada: | BALTICA Smaki regionów |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Varování: | Není určeno k lidské spotřebě., Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace. |
| Hrubý popel: | 1,4% |
| Obsah tuku: | 4,4% |
| Bílkoviny: | 5,9% |
| Obsažená vlhkost: | 84% |
| Hrubá vláknina: | 0,7% |
