ARQUIVET Fresh Home Mono stews Box - vlhké krmivo pro psy - 6x280g
Kód: DLPARQKAM0022Detailní popis produktu
ARQUIVET Fresh Home Mono stews Box - vlhké krmivo pro psy - 6x280g| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Specifické potřeby zvířete | Citlivý žaludek, Nesnášenlivost obilovin, Správné trávení, Zlepšení zdraví pokožky, Kůže a srst, Celkové zdraví, Silná imunita, Úzkostlivý, Alergický, Podpora chuti k jídlu, Potravinová alergie |
| Hmotnost | 6 x 280 g |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Další funkce | Bez lepku, Alergie, Celkový zdravotní stav, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity, Monobílkoviny, Podpora trávení, Přecitlivělost na potraviny |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Hlavní příchuť | Směs chutí |
| Typ balení | Plechovka |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Řada | ARQUIVET Fresh Home |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace., Není určeno k lidské spotřebě. |
| Hrubá vláknina | 0,7% |
| Obsah tuku | 8,2% |
| Bílkoviny | 16,4% |
| Hrubý popel | 0,7% |
| Obsažená vlhkost | 74,08% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8435117814066 |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Specifické potřeby zvířete: | Citlivý žaludek, Nesnášenlivost obilovin, Správné trávení, Zlepšení zdraví pokožky, Kůže a srst, Celkové zdraví, Silná imunita, Úzkostlivý, Alergický, Podpora chuti k jídlu, Potravinová alergie |
| Hmotnost: | 6 x 280 g |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Další funkce: | Bez lepku, Alergie, Celkový zdravotní stav, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity, Monobílkoviny, Podpora trávení, Přecitlivělost na potraviny |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Hlavní příchuť: | Směs chutí |
| Typ balení: | Plechovka |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Řada: | ARQUIVET Fresh Home |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace., Není určeno k lidské spotřebě. |
| Hrubá vláknina: | 0,7% |
| Obsah tuku: | 8,2% |
| Bílkoviny: | 16,4% |
| Hrubý popel: | 0,7% |
| Obsažená vlhkost: | 74,08% |
