ARQUIVET Fresh Home Mono Fish stew - vlhké krmivo pro psy - 280g
Kód: DLPARQKAM0020Detailní popis produktu
ARQUIVET Fresh Home Mono Fish stew - vlhké krmivo pro psy - 280g| Specifické potřeby zvířete | Správné trávení, Zlepšení zdraví pokožky, Podpora chuti k jídlu, Kůže a srst, Nesnášenlivost obilovin, Potravinová alergie, Silná imunita, Celkové zdraví, Úzkostlivý, Alergický, Citlivý žaludek |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost | 280 g |
| Typ balení | Plechovka |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Další funkce | Podpora trávení, Přecitlivělost na potraviny, Celkový zdravotní stav, Monobílkoviny, Bez lepku, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity, Alergie |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Bez sóji | Ano |
| Hlavní příchuť | Ryby |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Řada | ARQUIVET Fresh Home |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace., Není určeno k lidské spotřebě. |
| Hrubý popel | 0,7% |
| Obsah tuku | 0,9% |
| Obsažená vlhkost | 76,7% |
| Bílkoviny | 19,8 % |
| Hrubá vláknina | 1,4% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8435117814042 |
| Specifické potřeby zvířete: | Správné trávení, Zlepšení zdraví pokožky, Podpora chuti k jídlu, Kůže a srst, Nesnášenlivost obilovin, Potravinová alergie, Silná imunita, Celkové zdraví, Úzkostlivý, Alergický, Citlivý žaludek |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost: | 280 g |
| Typ balení: | Plechovka |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Další funkce: | Podpora trávení, Přecitlivělost na potraviny, Celkový zdravotní stav, Monobílkoviny, Bez lepku, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity, Alergie |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Bez sóji: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Ryby |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Řada: | ARQUIVET Fresh Home |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace., Není určeno k lidské spotřebě. |
| Hrubý popel: | 0,7% |
| Obsah tuku: | 0,9% |
| Obsažená vlhkost: | 76,7% |
| Bílkoviny: | 19,8 % |
| Hrubá vláknina: | 1,4% |
