ANIMAL ISLAND Everyday Mono Duck - vlhké krmivo pro psy - 300g
Kód: DLPANLKAM0025Detailní popis produktu
ANIMAL ISLAND Everyday Mono Duck - vlhké krmivo pro psy - 300g| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Specifické potřeby zvířete | Celkové zdraví, Citlivý žaludek, Kůže a srst, Správné trávení, Nesnášenlivost obilovin, Snížení potravinové intolerance, Pro eliminační diety, Potravinová alergie, Ochrana svalové hmoty, Alergický |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost | 300 g |
| Typ balení | Sáček |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Hlavní příchuť | Kachna |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Další funkce | Alergie, Celkový zdravotní stav, Podpora trávení, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Budování svalů, Bez lepku, Monobílkoviny, Přecitlivělost na potraviny |
| Řada | ANIMAL ISLAND Everyday |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Varování | Není určeno k lidské spotřebě., Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace. |
| Bílkoviny | 10% |
| Hrubá vláknina | 0,8% |
| Hrubý popel | 2% |
| Obsah tuku | 5,5% |
| Obsažená vlhkost | 80% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5904905083944 |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Specifické potřeby zvířete: | Celkové zdraví, Citlivý žaludek, Kůže a srst, Správné trávení, Nesnášenlivost obilovin, Snížení potravinové intolerance, Pro eliminační diety, Potravinová alergie, Ochrana svalové hmoty, Alergický |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost: | 300 g |
| Typ balení: | Sáček |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Kachna |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Další funkce: | Alergie, Celkový zdravotní stav, Podpora trávení, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Budování svalů, Bez lepku, Monobílkoviny, Přecitlivělost na potraviny |
| Řada: | ANIMAL ISLAND Everyday |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Varování: | Není určeno k lidské spotřebě., Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace. |
| Bílkoviny: | 10% |
| Hrubá vláknina: | 0,8% |
| Hrubý popel: | 2% |
| Obsah tuku: | 5,5% |
| Obsažená vlhkost: | 80% |
