Trust TW-200 webkamera 1920 x 1080 px USB Černá
Kód: PERTRUKAM0015Detailní popis produktu
Trust TW-200 webkamera 1920 x 1080 px USB Černá| Barva | Černá |
| Délka kabelu | 1,5 m |
| Rozhraní | USB |
| Způsob uchycení | Klip/stojánek |
| Zabudovaný blesk | Ne |
| Šířka | 91 mm |
| Hloubka | 54 mm |
| Výška | 63 mm |
| Hmotnost | 117 g |
| Množství | 1 |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.12 Sierra |
| Zoom | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1920 x 1080 px |
| Diagonální zorné pole | 84° |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 30 fps |
| Plug and Play | Ano |
| Typ HD kamery | Full HD |
| Sledování obličeje | Ne |
| Vyvážení bílé | Auto |
| Automatické ostření | Ano |
| Varování | Zabraňte kontaktu přístroje s vodou nebo jinými kapalinami., Zařízení skladujte na suchém místě, mimo dosah zdrojů tepla., Neotevírejte kryt zařízení, hrozí riziko úrazu elektrickým proudem. |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Citlivost mikrofonu | 26 dB |
| Počet mikrofonů | 1 |
| Typ směrového mikrofonu | Všesměrový |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Webcams |
|---|---|
| EAN: | 8713439247343 |
| Barva: | Černá |
| Délka kabelu: | 1,5 m |
| Rozhraní: | USB |
| Způsob uchycení: | Klip/stojánek |
| Zabudovaný blesk: | Ne |
| Šířka: | 91 mm |
| Hloubka: | 54 mm |
| Výška: | 63 mm |
| Hmotnost: | 117 g |
| Množství: | 1 |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10, Windows 11 |
| Ostatní podporované operační systémy: | ChromeOS |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.12 Sierra |
| Zoom: | Ano |
| Maximální rozlišení videa: | 1920 x 1080 px |
| Diagonální zorné pole: | 84° |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu: | 30 fps |
| Plug and Play: | Ano |
| Typ HD kamery: | Full HD |
| Sledování obličeje: | Ne |
| Vyvážení bílé: | Auto |
| Automatické ostření: | Ano |
| Varování: | Zabraňte kontaktu přístroje s vodou nebo jinými kapalinami., Zařízení skladujte na suchém místě, mimo dosah zdrojů tepla., Neotevírejte kryt zařízení, hrozí riziko úrazu elektrickým proudem. |
| Zabudovaný mikrofon: | Ano |
| Citlivost mikrofonu: | 26 dB |
| Počet mikrofonů: | 1 |
| Typ směrového mikrofonu: | Všesměrový |
