Logitech MeetUp Černá 3840 x 2160 px 30 fps
Kód: PERLOGKAM0001Detailní popis produktu
Logitech MeetUp Černá 3840 x 2160 px 30 fps| Barva | Černá |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 104 mm |
| Rozměry dálkového ovládání (Š x V x H) | 83 x 10 x 83 mm |
| Hloubka | 85 mm |
| Hmotnost | 1,04 kg |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 7 Starter x64, Windows 7 Home Premium, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7, Windows 7 Home Basic x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 10, Windows 7 Starter, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 8.1 x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education x64 |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Bluetooth | Ano |
| PTZ ovládání | Ano |
| Úhel zorného pole | 120° |
| Počet přednastavených režimů kamery | 3 |
| Stručný návod | Ano |
| Dodávané kabely | USB |
| Montážní sada | Ano |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Zobrazovací formát | 1080p, 2160p, 720p |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Podporované grafické rozlišení | 3840 x 2160, 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Maximální rozlišení videa | 3840 x 2160 px |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 30 fps |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1920x1080@30fps, 3840x2160@30fps |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Webcams |
|---|---|
| EAN: | 5099206072060 |
| Barva: | Černá |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Zabudovaný mikrofon: | Ano |
| Šířka: | 400 mm |
| Výška: | 104 mm |
| Rozměry dálkového ovládání (Š x V x H): | 83 x 10 x 83 mm |
| Hloubka: | 85 mm |
| Hmotnost: | 1,04 kg |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 7 Starter x64, Windows 7 Home Premium, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7, Windows 7 Home Basic x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 10, Windows 7 Starter, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 8.1 x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education x64 |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Bluetooth: | Ano |
| PTZ ovládání: | Ano |
| Úhel zorného pole: | 120° |
| Počet přednastavených režimů kamery: | 3 |
| Stručný návod: | Ano |
| Dodávané kabely: | USB |
| Montážní sada: | Ano |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Zobrazovací formát: | 1080p, 2160p, 720p |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Podporované grafické rozlišení: | 3840 x 2160, 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Maximální rozlišení videa: | 3840 x 2160 px |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu: | 30 fps |
| Rozlišení při rychlém záznamu: | 1920x1080@30fps, 3840x2160@30fps |
